NT rinka 2020: augti negalima kristi

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Light House

83 Liepų gatvė

92195 Klaipėda

Lithuania

View Map

Event description

Description

Kviečiame Jus į nekilnojamojo turto apžvalgos pristatymą „Newsec Property Outlook, Spring 2019“, kurį organizuoja tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“ kartu su Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) ir Klaipėdos laisvos ekonominės zonos valdytoja, bendrove Klaipėdos LEZ.

Europos NT rinka, lyginant su sėkmingais 2017 ir 2018 metų pradžios rodikliais, panašu, artėja lūžio taško link. Tuo tarpu Baltijos šalys, o ypač Lietuva, vis dar demonstruoja gerus rezultatus.

Tuo tarpu Lietuvos pajūrio sostinė turi nemažai potencialo atgimti ir sukurti „mėlynosios bangos“ efektą. Klaipėdos miesto strateginiame plane iki 2030 m. užsibrėžta sukurti 25 tūkst. naujų darbo vietų, pritraukti 2 000 naujų įmonių ir 1,5 mlrd. eurų naujų investicijų. Pokyčiai numatomi ir nekilnojamojo turto srityje.

Apie Klaipėdos miesto potencialą kviečiame išgirsti iš srities profesionalų: „Newsec“ ekspertai pristatys nekilnojamojo turto rinkos pokyčius, LNTPA atstovai - NT plėtotojų Lūkesčių indeksą Lietuvai ir Klaipėdai, o Klaipėdos LEZ atstovai – užsienio investicijų pritraukimą ir verslo galimybes laisvoje ekonominėje zonoje.

Šią informaciją gavote, nes esate „Newsec“ arba Klaipėdos LEZ klientas, dalyvavote minėtų įmonių arba LNTPA renginiuose arba registravotės bendrovių svetainėse. Jei ateityje nenorite gauti panašaus pobūdžio informacijos, bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą atsiųsdami laišką „Nesiųsti“ el. paštu: v.burviene@newsec.lt

Taip pat informuojame, jog renginio metu bus fotografuojama.

Date and Time

Location

Light House

83 Liepų gatvė

92195 Klaipėda

Lithuania

View Map

Save This Event

Event Saved