Free

NOCNE TARGI UMIEJĘTNOŚCI 2018 | A < F E S T I V A L 2018 x NOC

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Katowice City of Gardens

2 plac Sejmu Śląskiego

40-032 Katowice

Poland

View Map

Event description

Description

A < F E S T I V A L 2018 x NOC / #afestival
festiwal twórców przestrzeni miejskiej
INTEGRACJA | EDUKACJA | TECHNOLOGIA | EKSPERYMENT
21-25/11/2018 / Katowice

Myślisz o rozpoczęciu biznesu i stawiasz pierwsze kroki na drodze do komercjalizacji produktu? Twoja działalność wciąż się rozwija i szukasz pracowników? Może masz startup i szukasz dróg dotarcia do potencjalnych klientów? A może po prostu jesteś w czymś dobry i chcesz to pokazać?
Już dziś zapisz się na Nocne Targi Umiejętności i zaprezentuj ludziom swoje osiągnięcia! Podziel się z odwiedzającymi swoją pasją, doświadczeniem i ekspercką wiedzą, w zamian mając możliwość promowania swoich produktów lub usług podczas wydarzenia.

Ideą przyświecającą targom nie jest nastawienie na sprzedaż, lecz chęć promowania ciekawych i kreatywnych sposobów wytwarzania kapitału wśród gości wydarzenia.

Wystawcami na Nocnych Targach Umiejętności zostać mogą m.in.: firmy technologiczne, biura projektowe, przemysły kreatywne, startupy i inne pokrewne działalności. W skrócie do uczestnictwa w wydarzeniu zapraszamy wszystkie podmioty, które tworzą ciekawe produkty bądź oferują nieszablonowe usługi.

TERMIN I MIEJSCE TARGÓW

Miejscem, w którym odbędą się Nocne Targi Umiejętności jest hol dolny i górny Instytucji Kultury Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek.
Odbędą się one od godz. 16.00 dnia 24.11.2018 do godz. 02.00 dnia 25.11.2018.

ZGŁOSZENIA

Organizator przyjmuje zgłoszenia Wystawców poprzez formularz zgłoszeniowy na serwisie eventbrite.com do godz. 23.59 dnia 30. września 2018 r.

CENNIK

Przestrzeń ekspozycyjna będzie udostępniana Wystawcom za darmo

UDZIALANIE INFORMACJI

W przypadku pytań dotyczących Nocnych Targów Umiejętności, prosimy o kontakt drogą mailową (harat@antyrama.org) lub telefoniczną (725010599).

Nocne Targi Umiejętności odbywają się w ramach A < F E S T I V A L 2018 x NOC

Share with friends

Date and Time

Location

Katowice City of Gardens

2 plac Sejmu Śląskiego

40-032 Katowice

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved