Neuron soundware: Se zdravějšími stroji k udržitelnější budoucnosti

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Event description
Zjistěte více o tom, jak může technologie odhalit poruchy strojů a pomozte Neuron soundware definovat nové příležitosti, jak s ní naložit.

About this Event

Neuron soundware vyvinul diagnostickou technologii umožňující včasné odhalení poruch a opotřebení strojů. Lidé často používají sluch pro určení stavu stroje nebo při kontrole kvality. V Neuron soundware tyto činnosti automatizují a vylepšují pomocí digitálního ucha a mozku s umělou inteligencí. Přijďte se dozvědět více a pomozte jim definovat nové příležitosti, jak jejich technologií přispět k udržitelnosti.

Kdo vás tématem provede?

Přednášku povede Martin Kubáň, Project & Marketing Manager společnosti Neuron soundware.

Interaktivní přednáška proběhne v Rajské budově VŠE v učebně RB 207. Nevíte, jak se do učebny dostat? Nevadí! Navigace na místě Vás do učebny dovede.

Zajímají Vás další akce ze Startup Festivalu?

Na Startup Festivalu vás čeká ještě více přednášek, workshopů a panelových diskuzí. Pro více informací navštivte náš web nebo sledujte fb event!

Na letošním Startup Festivalu se představí začínající startupy, ale i ostřílení hráči na trhu. Poznejte českou startupovou scénu offline v jeden den a ve skvělé festivalové atmosféře.

Těšíme se na Vás už 11. 10. 2019 na VŠE!

Date and Time

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved