Nestlé o proteinech i IT budoucnosti

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Event description
O šťavnatých burgerech z roslinného "masa" pro McDonald's z dílny Nestlé i o IT a datech ve funkci základních stavebních látek jejich firmy.

About this Event

Doba, kdy si i vegetarián může dopřát šťavnatý burger z McDonald’s už není sci-fi! Nestlé totiž kromě sladkostí vyrábí už i rostlinné „maso“ na řízky, nudličky i burgery. Přijďte na přednášku a zjistěte, jaké proteiny budoucnosti vyjdou z laboratoře a výrobní linky Nestlé.

Růst a výživu zdravé firmy však v reálu místo proteinů zabezpečují IT a data. Na přednášce si uděláte obrázek o tom, jak Nestlé funguje a proč jsou technologie jejich základní stavební látkou.

Kdo vás tématem provede?

Přednášku povedou Pavel Moravec, IT & HR ředitel a Petra Kellermann, Information Systems and Insights Manager společnosti Nestlé.

Interaktivní přednáška proběhne v Rajské budově VŠE v učebně RB 101. Nevíte, jak se do učebny dostat? Nevadí! Navigace na místě Vás do učebny dovede.

Zajímají Vás další akce ze Startup Festivalu?

Na Startup Festivalu vás čeká ještě více přednášek, workshopů a panelových diskuzí. Pro více informací navštivte náš web nebo sledujte fb event!

Na letošním Startup Festivalu se představí začínající startupy, ale i ostřílení hráči na trhu. Poznejte českou startupovou scénu offline v jeden den a ve skvělé festivalové atmosféře.

Těšíme se na Vás už 11. 10. 2019 na VŠE!

Date and Time

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved