$20

Nagrody i kary w wychowaniu i kształceniu dzieci

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Jimmys Charhouse Elk Grove

1180 West Devon Avenue

Elk Grove Vlg, IL 60007

View Map

Refund Policy

Refund Policy

Refunds up to 1 day before event

Event description

Description

Spotkanie typu Ladies Night Out z wykładem, czyli przyjemne z pożytecznym! Spotkamy się w restauracji, więc każdy może zamówić sobie jedzenie, winko, drinki, kawe lub cokolwiek lubicie (dodatkowo płatne). Po wykładzie możemy zostać dłużej, poznać nowe osoby i spędzić miło wieczór. Wykład będzie w języku polskim.

Wykład poprowadzi Agnes Lepicka MA LCPC.

Psychologia człowieka jest być może jednym z najciekawszych tematów badań. Wszyscy uczymy się na podstawie naszych doświadczeń, które kształtują nasze zachowanie. Doświadczenia te są zróżnicowane pod względem różnych bodźców, które można łatwo zmanipulować w celu zmiany ludzkich zachowań. Na najbardziej podstawowym poziomie jest to pozytywne i negatywne uwarunkowanie, odpowiednio przez nagrodę i karę. Ale który z nich jest skuteczniejszy i działa lepiej na zachowanie?

Zapisz sie na spotkanie z Agnes Lepicka i dowiedz sie wiecej!

Agnes Lepicka MA LCPC (Agnieszka Lepicka). I am a Polish and English speaking Licensed Clinical Professional Counselor. I have extensive experience in providing individual, couples, and family therapy to adults, adolescents, and children. My approach is supportive, authentic, and evidence-based. I have extensive experience treating adolescents, ADHD, learning differences, parent-child conflict, depression, anxiety, mood disorders, social training, trauma and life transitions. I provide counseling services in an empowering environment where clients can feel safe and secure as they work toward achieving their goals.
Share with friends

Date and Time

Location

Jimmys Charhouse Elk Grove

1180 West Devon Avenue

Elk Grove Vlg, IL 60007

View Map

Refund Policy

Refunds up to 1 day before event

Save This Event

Event Saved