Free

Müzik & Sunum & İfade - Sertifikalı Eğitimi

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Sun Plaza

5 Bilim Sokak

Istanbul 34398

Turkey

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Müzisyen & Girişimci Selçuk Keser ile müzik ve ritim egzersizleri yapacağınız, oyunlaştırma uzmanı Ali Cevat Ünsal ile hikaye döngüsü sunumu yapıp kendinizin sunum videosunu izleyeceğiniz, TEDX Konuşmacısı & Yazar Perçin İmrek ile ‘Neden’inizi Anlamak üzerine konuşacağınız sertifikalı eğitimimize sizleri davet ediyoruz.

Katılımcı Ücreti: 60 TL

---

Beste yapmak...

Gerçekten zor bir şey mi? Günlük konuşmalarımızın aslında bir melodisinin olduğunu, kullandığımız cümlelerin de bu müziğin sözleri olduğunu söyleyebilir miyiz? Peki bu beste yapabilme kabiliyetimizi herkesin dinleyebileceği bir müzik üretmede kullanabilir miyiz?

Topluluğa Sunum Yapmak…

Ölüm korkusundan bile daha büyük bir korku olmasının sebebi nedir? Sunum yapmak sadece iş hayatımızda mı bizi yukarıya taşır? Yoksa topluluğa iyi bir sunum yapmak bizi her yerde etkili bir lider yapar mı?

Kendini İfade Etmek…

En yakınlarımıza kendimizi ifade edebiliyor muyuz? Yoksa en sevdiğimiz insanların isteklerini, hayallerini dinlemeye bir dakika bile tahammül edemiyor muyuz? İnsanları yargılıyor, suçluyor muyuz? Bunları yaptıkça kendimizi ifade edebiliyor muyuz? Kendimizi insanlara ifade edebilmek bizi mutlu bir insan, kendini ifade eden insanlar mutlu bir toplum oluşturur mu?

Peki en önemli soru:

Bunlar bir günde öğrenilir mi?

Hayır. Ama bir günlük eğitimde paylaşacağımız tecrübeler, yapacağımız aktiviteler ve anlatacaklarımız sizde tüm hayatınızı değiştirecek bir etki bırakabilir. Bunda sonra siz iç motivasyonunuz ve disiplininiz ile devam ettiğinizde, istediklerinize ulaşmanız kaçınılamaz.

Biz bu yolun başında, sürecinde ve sonrasında sizin yanınızda olmak ister, sizden de birçok şey öğrenmek isteriz.

Eğitimimizin sonunda katılımcılara online katilim sertifikası dağıtılacaktır.

Bol ilhamlı günler,
Share with friends

Date and Time

Location

Sun Plaza

5 Bilim Sokak

Istanbul 34398

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved