Free

Mühendisler İçin İş Ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi

21 Mumhane Caddesi

Beyoğlu, İstanbul 34425

Turkey

View Map

Event description
TMMOB Bilgisayar Mühendisleri Odası İstanbul Temsilciliği tarafından Mühendisler İçin İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku etkinliğine davetlisiniz.

About this Event

Günümüzün büyük bir kısmını çalıştığımız yerlerde ve ulaşım sırasında iş arkadaşlarımızla geçiriyoruz. Hayatın gerçeği olan bu uzun çalışma dönemi ve mekanları aynı zamanda değerli arkadaşlıklar kurduğumuz, dayanışmanın ve paylaşmanın önemini gördüğümüz önemli sosyal mecralardır. Dolayısıyla bu ortamlarda sağlıklı, mutlu ve adil zaman geçirmek emeğimizin karşılığını almak kadar önemlidir

Genişleyerek esneyen çalışma saatleri, ücretlendirilmeyen fazla mesailer, her kriz anında toplu işten çıkarmalar ya da işten çıkarılma tehditleri, mobbing, ölçüm kriterleri kendinden menkul performans yönetim sistemi gibi iş hayatında karşılaştığımız ama üzerine pek de konuşamadığımız onlarca mesele... Bunları yaşayan sadece biz değiliz ve çalışanlar olarak haklarımız var. Birlikte konuşmak, öğrenmek ve tartışmak üzere; her mühendisin, her vatandaşın bilmesi, öğrenmesi gerektiği düşüncesiyle avukatlarımızın katılımıyla düzenlediğimiz “Mühendisler İçin İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku” etkinliğine hepiniz davetlisiniz.

Konuşmacılar : Av.Bihter Çalışkan - Av.Burcu Zengin

Share with friends

Date and Time

Location

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi

21 Mumhane Caddesi

Beyoğlu, İstanbul 34425

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved