Free

Morning Talks - ÚVOD DO DEVSECOPS

Actions and Detail Panel

Free

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Online Event

Event description
Co jsou Morning Talks? Dopolední eventy pořádané společností DataScript za účelem zvýšit povědomí v IT oblastech.

About this Event

Na co se můžete těšit:

Kdo je to ten DevSecOps a co na něj Jan Tleskač? DevOps dnes už zná i vaše babička, ale slyšeli jste už o DevSecOps? Dost možná ne, a proto by vás mohla zajímat snídaně na které si o něm pár slov povíme. Jak během posledních let stále víc a víc pozorujeme, bezpečnost (security) je v IT branži čím dál důležitější a skloňovanější téma. Jak tento faktor pojmout tzv. z gruntu při vývoji software nám prozradí právě DevSecOps.

Motivace

Základní principy DevSecOps

Použití a rozšíření ve firmě

Analýza (nejen) kódu

Nástroje a cloud

A co dál?

Prezentující: Pavel Winkler (Rationis Development s.r.o.)

Vývoj software hraje pro Pavla v osobním i pracovním životě prim už od patnácti let. Od střední školy a prvních brigád v oblasti programování se postupně dostal až k vlastní společnosti Rationis Development a orientuje se na vývoj aplikací pro finanční sektor. Díky vyšší požadavkům na bezpečnost ze strany klientů se spolu s kolegou se kterou firmu založili, začali zabývat DevSecOps, který u několika klientů pomáhali zavádět a rozvíjet.

Místo konání:

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení.

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Share with friends

Date and Time

Location

Online Event

Save This Event

Event Saved