Free

MLMU KE: Introduction to Deep Reinforcement Learning

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Eastcubator

7 Hviezdoslavova

040 01 Staré Mesto

Slovakia

View Map

Event description

Description

Pozývame Vás na další event od MLMU, tentokrát na tému Intro to deep reinforcement learning. Vyzdieľať svoje skúsenosti príde Slavo Maťašovský zo spoločnosti Tachyum, v stredu, 29. mája v sobášnej sieni v Radnici Starého mesta o 18:00.

talk description:

Reinforcement Learning je efektívna metóda ako naučiť vlastného inteligentného autonomného agenta riešiť rôzne AI problémy - hry, samostatne-riadené vozidlá, robotiku, šetrenie energie v dátovych centrách a pod. Proces učenia závisi na hodnote odmien a na pozorovaniach získanými interakciami autonomného agenta s prostredím. Tento model je veľmi všeobecný a možno ho použiť v mnohých praktických situáciách. Prejdeme si hlavne metody DRL - Q-Learning a Policy Gradients, vysvetlíme si aké sú výhody kombinovania Deep Neural Networks s DRL a nakoniec si ukážeme zopár príkladov bežiacich v simulačnom prostredí Unity ML-Agents.

speaker bio:

Slavo Matašovský vyštudoval inžinierský titul v odbore computer science na Technickej univerzite v Košiciach. Aktuálne pracuje vo firme Tachyum (www.tachyum.com) ako senior AI Architect.


Archív minulých meetupov a ďalšie informácie o MLMU nájdete na našej stránke mlmu.sk

Share with friends

Date and Time

Location

Eastcubator

7 Hviezdoslavova

040 01 Staré Mesto

Slovakia

View Map

Save This Event

Event Saved