Skip Main Navigation
Page Content
This event has ended

Save This Event

Event Saved

Mistrovství ČR v Tanečních hrách

Jana Babáčková

Sunday, August 25, 2013 at 10:00 PM (CEST)

Mistrovství ČR v Tanečních hrách

Ticket Information

Type End Quantity
Chci se přihlásit to turnaje Ended Free  

Who's Going

Loading your connections...

Share Mistrovství ČR v Tanečních hrách

Event Details

Mistrovství České republiky v tanečních hrách je největší a nejdůležitější soutěží pro všechny aktivní hráče už od roku 2005. Každoročně se sejde hrstka těch nejlepších, aby poměřili své síly a ukázali všem přítomným divákům, že hudební hry dokáží být zábavou i vážně míněným sportem najednou a vystupují spolu se zahraničními hráči, za extrémních podmínek nebo ve skupinovém hraní. Každé mistrovství je doprovázeno turnaji pro začátečníky, divácky zajímavou kvalifikací, která nominuje hráče do hlavního turnaje o hodnotné ceny nebo volným hraním, takže místem akce projdou celé stovky zájemců.

Soutěž se drží přísných pravidel, která jsou výsledkem několikaletých zkušeností organizátorů a hráčů, kteří se účastní turnajů v zahraničí. Aby mohly být výsledky hráčů relevantně posouzeny a ohlášeny navazujícím soutěžím, musí herní vybavení dosahovat mezinárodně uznávaných parametrů a herní software obsahovat pouze mezinárodně uznávané skladby, modifikace těchto věcí nejsou dovoleny.

Letošní Mistrovství se bude po delší době opět konat v Praze, v rámci akce nazvané NatsuCon 25. 08. 2013. Program dne bude rozdělený na dopolední kvalifikaci (10:00 - 12:30) a odpolední play-off, rozdělené na kategorie 1. Muži (13:00 - 14:00), 2. Ženy (14:00 - 15:00).

Hráči, registrujte se prosím - výměnou za registraci nabízíme vstup na celou neděli zdarma a registrací nám pomáháte plánovat skutečný čas potřebný pro soutěže, podobu "pavouka" nebo počet a povahu cen. 

Stránky akce: http://natsucon.cz

Stránky o Mistrovství: http://czechddr.cz/mistrovstvi_cr_2013.php

Akce na Facebooku: https://www.facebook.com/events/516667468404705 

Have questions about Mistrovství ČR v Tanečních hrách? Contact Jana Babáčková

Interested in hosting your own event?

Join millions of people on Eventbrite.

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.