Mis on päriselt oluline? Sotsiaalmeedia ABC ja DEF
€0 – €12
Mis on päriselt oluline? Sotsiaalmeedia ABC ja DEF

Mis on päriselt oluline? Sotsiaalmeedia ABC ja DEF

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Erinevate Tubade Klubi

Telliskivi 60a - A1 maja

4.korrus

10412 Tallinn

Estonia

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Koolitus turundajatele, ettevõtjatele ja sotsiaalmeedia entusiastidele. Räägime sotsiaalmeedia turundamise põhimõtetest, strateegiast, taktikatest ja reklaamidest.

Viide Facebooki evendile https://www.facebook.com/events/379158675749848/

KOOLITUSEST

Sotsiaalmeedia turundus on üks valdkondadest, mis uueneb pidevalt. Praktiliselt igal nädalal näeb ilmavalgust mõni uus funktsioon, millega tuleb end kurssi viia. Uued krutskid on küll toredad, kuid kiiresti muutuvate turundustrendidega sammu pidamine ei ole kerge. Kasulikum on arendada igikestev sotsiaalmeedia strateegia. Just seda ma sulle õpetangi oma koolitusel tegema, esitledes aegumatuid sotsiaalmeedia põhitõdesid, millega saad üles ehitada sulle sobiva strateegia.

Koolituse teises osas teen juttu strateegia rakendamise võimalustest, erinevatest taktikatest ning tutvustan sulle vähetuntuid reklaamimise võimalusi, mille olemasolust suur osa turundajatest ei pruugi teadagi. Õpetan sulle meetodeid, mis aitavad kokku hoida aega ja raha ning jõuda turunduses uuele tasemele.


Mina, Jaan Kruusma, kutsun sind 14.detsembril sotsiaalmeedia koolitusele.
Koolituse käigus annan sulle tervikliku ülevaate sotsiaalmeedia kanalite pakutavate turundamise võimalustest ning luban, et ilma uute teadmiste ja ideedeta sa lahkuma ei pea.

Koolitus toimub Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus asuvas Erinevate Tubade Klubis, aadressil Telliskivi 60-A1 maja, neljandal korrusel, sissepääs asub maja nurgal.


Kui ära eksid, siis helista Jaanile 5150884 või Renele 5655785.

Koolituse osalustasu ühele inimesele 50€ ja kahele inimesele 80€. Enda koha saad kindlustada 10 eurose ettemaksuga.

PS! NB! Eventbrite keskkonnas saab tasuda ainult krediitkaardiga. Kui soovin hoopis pangaülekandega maksta, siis saada mulle email oma osalemise soovist ning teen sulle arve. jaan@7blaze.com

Ülejäänud osa palun võta kaasa sularahas, selle saab maksta kohapeal.

Share with friends

Date and Time

Location

Erinevate Tubade Klubi

Telliskivi 60a - A1 maja

4.korrus

10412 Tallinn

Estonia

View Map

Save This Event

Event Saved