Sales Ended

Microsoft Azure. Chmura dla wszystkich.

Sales Have Ended

Registrations are closed
Rejestracja zamknięta.

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Biurowiec SPARTHERM

ul. Walczaka 110

66-400 Gorzów Wielkopolski

Poland

View Map

Sales Have Ended

Registrations are closed
Rejestracja zamknięta.
Event description

Description

Microsoft Azure. Chmura dla wszystkich.

Bez obaw przekuj pomysł w nową aplikację, przeprojektuj istniejący system lub utwórz aplikację dla chmury hybrydowej, bez względu na używaną platformę i na to, na jakim etapie przenoszenia się do chmury jesteś.

Jeżeli szukasz oszczędności czasu i pieniędzy, chcesz szybko wdrażać nowe rozwiązania w firmie, nie chcesz kosztownych inwestycji na starcie, ale chcesz mieć łatwy dostęp do najnowszych technologii, swobodny dostęp do usług z dowolnego miesjca i na wielu urządzeniach, nie chcesz też codziennie obsługiwać i nadzorować serwerów i oprogramowania, do tego interesuje Cię tylko korzystna forma rozliczeń - faktura za usługę a nie inwestycje, to spotkanie to jest dla Ciebie. Dowiesz się jak możesz uzyskać dostęp do technologii, która rozpędzi Twój biznes. Wybierz tylko te usługi, które są Ci właśnie potrzebne, tylko za nie zapłacisz. Nie musisz się też martwić o bezpieczeństwo swoich danych.

W trakcie spotkania zaprezentujemy platformę usługową cloud computing Microsoft Azure oraz zbudowane w tej technologii usługi online Microsoft Office 365. Przybliżymy zagadnienia związane z nowymi obowiązakami wynikającymi z rozporządzenia unijnego GDPR w obszarze systemów IT. Zaprezentujemy też przykłady aplikacji wykorzystujących technologie cloud - między innymi Microsoft Power BI.

Uzyskaj więcej informacji na temat chmury publicznej Azure od ekspertów Microsoft.

Zapraszamy na seminarium.

PC Soft

Jan WitkoAGENDA:

 • 09:30 - 10:00 Rejestracja.
 • 10:00 - 10:45 Buduj ? Wdrażaj ? Utrzymuj ? Nie - Korzystaj ! Czy warto budować własne rozwiązania IT zamiast korzystać z usług ? Prezentacja platformy usługowej Microsoft Azure jako efektywnego i elastycznego rozwiązania wspierającego biznes. Michał Halagiera, Partner Technology Strategist, Hosting & Managed Service Providers, Microsoft.
 • 10:45 - 11:15 Platforma Office 365 - bezpieczeństwo, komunikacja, produktywność. Dostęp do środowiska usług w formie abonamentowej. Office 365 - aplikacja biurowa dostępna w tybie online i offline. Exchange/SharePoint/Skype - wydajność i bezpieczeństwo jednolitej platformy komunikacyjnej. Office 365 - narzędzia Microsoft pomagające spełnić nowe wymagania ( GDPR/RODO ) dotyczące zarządzania danymi osobowymi i bezpieczeństwem informacji. Katarzyna Człowiekowska, Territory Sales Representative, Microsoft.
 • 11:15 - 11:30 Przerwa.
 • 11:30 - 12:30 Fundamenty Cyfrowej Transformacji - Bzepieczeństwo. Jeżeli zastanawiacie się Państwo: Czy chmura jest bezpieczna ? Gdzie są trzymane dane ? Kto jest właścicielem plików ? Jak uruchomić w Microsoft Azure usługi w sposób bezpieczny ? To spotkanie jest dla Państwa.
  1. Podstawy architektury Azure:
   1. Co tak naprawdę dostajesz w pakiecie?
   2. Gdzie są moje dane i czy jesteśmy zgodni z regulacjami?
   3. Model współdzielonej odpowiedzialności.
   4. Demo – Azure SecOps.
  Adam Suchcicki, Cloud Solutions Architect, APN PROMISE.
 • 12:30 - 13:00 Przykłady rozwiązań wykorzystujących technologię cloud. Jan Witko, CEO, PC Soft.
 • 13:00 - ... Lunch.


Bezpłatny parking dla uczestników seminarium.

Date and Time

Location

Biurowiec SPARTHERM

ul. Walczaka 110

66-400 Gorzów Wielkopolski

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved