Free

MENAT Bölgesi, Gıda ve Tarım Sektöründe Yatırım Paneli

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

TOBB ETÜ Yerleşkesi

TEPAV Binası 3. Kat Konferans salonu, Söğütözü Mahallesi, Söğütözü Cd. No:43 Ankara, 06510

Ankara

Turkey

View Map

Event description

Description

30 Ekim'de TOBB ETÜ’nün ortaklığında Ankara'da gerçekleşecek olan "MENAT bölgesi, Gıda ve Tarım Sektöründe Yatırım: Zorluklar ve Fırsatlar (Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesi)” panelinde gıda ve tarım pazarının Türkiye ve Ortadoğu bölgesindeki durumu, şu anki ve gelecekteki yatırımlar için potansiyeli, büyüme ve yatırım anlamında taşıdığı riskler ve fırsatlar ile pazarın bölgenin bütünü üzerindeki etkilerini konuşacağız.

Program:

14:00 – 14:30 : Kayıt

14:30 – 14:50 : Hoş geldiniz

15:00 – 16:00 : Panel

16:00 – 16:30 : Networking ve buluşmalar


Konuşmacılar


Yasemin Erkut, Corporate Relations Manager, Diageo/Mey İçki

https://www.linkedin.com/in/yaseminerkut/

1980 doğumlu Yasemin Erkut, Ocak 2014’den bu yana Mey|Diageo Kurumsal İlişkiler Departmanı Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Bu görevinde departman lideri olarak kamu iletişim stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanmasının yanı sıra kurumsal iletişim ve iç iletişim alanlarındaki projeleri de yönetmektedir.

Aralarında Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED), İngiliz Ticaret Odası, İstanbul Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği ve TOBB Gıda ve İçecek Meclisi’nin de olduğu çeşitli platformlarda ve komisyonlarda şirket temsilcisi olarak görev alan Yasemin Erkut, kurucu üyesi olduğu Kamu İletişimi ve Kurumsal İlişkiler Yönetimi Derneği’nin 2017 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.


Alev Ertem, Endeavour Türkiye

https://www.linkedin.com/in/alev-ertem-32bb0b16/

Alev Ertem, Endeavor Derneği ekibine 2012 senesinde dahil olmuş ve Özel Projeler’den Sorumlu Müdür ve Global Girişimcilik Kongresi temsilcisi olarak görevine devam etmiştir. Haziran 2018 itibari ile Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak görev yapan Alev Ertem, Koç Üniversitesi – Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra etkinlik yönetimi ve dijital medya alanlarında farklı kurumlarda deneyim sahibidir.

Alev, Endeavor’da marka yönetimi ve iletişimi, proje geliştirme ve yönetiminden sorumludur. Çok kültürlü bir ailede yetişmesi sonucu ana dili olan Türkçe dışında İngilizce ve Lehçe’yi ileri seviyede konuşmakta, orta derecede İspanyolca bilmektedir. Profesyonel alanda sosyal girişimcilikle ilgilenen Alev eski lisanslı yüzücüdür ve ilgi alanları arasında müzik araştırmak ve dinlemek, film izlemek ve yazmak bulunur. Greenpeace üyesidir.

Selçuk Ergin, Partner, Boza Ventures

https://www.linkedin.com/in/selcukergin/

Boza Ventures'un yönetici ortağı olan Selçuk Ergin kendini seri girişimci olarak tanımlıyor. Imper Electronics Group, EnformaIT Group, Bootcamp Ventures ve OYUNDER gibi farklı organizasyonlarda çalışan Ergin, İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Mimarlık ve Deniz Mühendisliği mezunudur.

Etkinlik ücretsizdir.

Share with friends

Date and Time

Location

TOBB ETÜ Yerleşkesi

TEPAV Binası 3. Kat Konferans salonu, Söğütözü Mahallesi, Söğütözü Cd. No:43 Ankara, 06510

Ankara

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved