Free

Meetnight | nocna konferencja IT | Wrocław | 14.10.2017

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Wrocław

ToTu

Hubska 6

Wrocław

Poland

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Po raz drugi zapraszamy na wrocławski Meetnight, darmową nocną konferencję IT połączoną z giełdą pracy. Tym razem widzimy się jesienią – 14 października.

Rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa, ale zajmuje tylko chwilę: http://www.meetnight.pl/wroclaw-register. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają pakiety startowe z upominkami od partnerów wydarzenia.

Meetnight odbywa się w sobotnie popołudnie i wieczór (stąd nazwa) – startujemy o 16:00 i oficjalnie kończymy o 21:00, ale… wtedy dopiero zaczyna się afterparty, więc DJ gra dalej! Zawsze wybieramy miejsca z charakterem, we Wrocławiu padło na industrialną przestrzeń przy Hubskiej 6.

Zapraszamy zarówno początkujących, jak i doświadczonych bywalców branży IT – przygotowujemy wykłady i warsztaty tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie. We wspólnej przestrzeni czekają na Ciebie także rozmaite atrakcje: hackathon, konkursy, wirtualny turniej piłki nożnej, job dates, muzyka na żywo grana przez DJ-a oraz kilka innych niespodzianek!

Jak widzisz - znosimy granice pomiędzy rozrywką a karierą, pracownikami a pracodawcami, startupami a wielkimi firmami, a przede wszystkim pomiędzy dniem a nocą! Nie znajdziesz u nas metalowych stelaży oraz masy niepotrzebnych ulotek, zamiast tego będziesz mógł porozmawiać z innymi uczestnikami na wygodnych pufach oraz pograć na konsoli – być może ze swoim przyszłym szefem?

Szczegółowe informacje zaczniemy podawać mniej więcej miesiąc przed wydarzeniem.


Do zobaczenia w październiku!


PS Adres naszej strony internetowej to oczywiście www.meetnight.pl ;). Jeśli macie pytania albo propozycję – piszcie, na stronie znajdziecie wszystkie dane kontaktowe! Jeszcze raz przypominamy link do rejestracji: http://www.meetnight.pl/wroclaw-register

Share with friends

Date and Time

Location

Wrocław

ToTu

Hubska 6

Wrocław

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved