Free

MEET_UP: Plánování a řízení výroby v montážním a strojírenském průmyslu

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

K Žižkovu 851/4

190 00 Praha 9

Czechia

View Map

Event description

Description

Dovolujeme si Vás pozvat na odborný workshop Foxconn 4Tech, zaměřený na systémy plánování a řízení výroby podle standardů Průmyslu 4.0.

Výrobní procesy dnes vyžadují vysokou flexibilitu a operativní plánování, aby včas a spolehlivě reagovaly na měnící se požadavky zákazníků. Zakázky ve výrobě jsou často menší a variabilní, firmy se tak musí přizpůsobit ve svých procesech větší dynamice a nesnížit přitom kvalitu a efektivně plánovat výrobu.

V rámci workshopu Vám představíme nový systém Kapacitního plánování, který je součástí řešení Pokročilého plánování výroby (APS) a systém pro řízení výroby (MES), vyvinutý společností Foxconn 4Tech nejen pro malé a střední firmy. Řešení je vhodné pro montážní výrobu s velkým podílem lidské práce a strojírenskou výrobu založenou na CNC strojích.

Proč byste měli přijít?

Odborníci z průmyslu Vám představí snadno dostupné řešení pro digitalizaci plánování a řízení výroby, které podpoří vyšší efektivitu, nákladovou optimalizaci a zrychlení procesů v průmyslu. Nebudeme Vás zatěžovat nicneříkajícími prezentacemi, uvidíte praktické ukázky a nasazení v reálném prostředí a společně otevřeme diskusi o problémech a tématech, která Vás aktuálně trápí.

Program
09:00 - 09:30 - Snídaně a káva – Představení Foxconn 4Tech
09:30 - 09:45 - Úvod do problematiky plánování a řízení výroby
09:45 - 10:15 - Kapacitní plánování výroby jako součást APS – příklady nasazení a výhody
10:15 - 10:45 - Flexibilní řízení výroby a zdrojů (MES) – živé představení systému
10:45 - prostor pro vaše dotazy, občerstvení

Share with friends

Date and Time

Location

K Žižkovu 851/4

190 00 Praha 9

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved