Marka Yönetiminde Algılamayı Kontrol Et, İkna Et

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

eOfis Nurol Tower Şişli

İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Caddesi, No: 3, Nurol Tower, 34387 Şişli, İstanbul

Şişli

Istanbul, 34387

Turkey

View Map

Event description

Description

Etkinlik Konusu

Marka Yönetiminde Algılamayı Kontrol Et, İkna Et

Konu Hakkında

Sürekli bir gelişim sürdüren dijital dünyada hangi iletişim strateji ve taktikleriyle yol alınmalıdır; Algılamayı belirleyen faktörler nelerdir; Algılama nasıl yönetilmelidir; İş ilişkileri bireysel ve kurumsal bazda nasıl kurulmalı, dijital ortama ne kadar ve nasıl taşınmalıdır?" gibi başlıkları ayrıntılı şekilde işlenecek. İkna sanatı, sonuca ulaşmak için uygulanan süreci en iyi şekilde idare etme yöntemlerinin bütünüdür. Bu seminer ile iknanın anahtarları ve hedef mesajın kabulüne giden yolları aktarma hedeflenirken aynı zamanda algılamayı şekillendiren faktörler ve hedef kitleyi etki altına alacak sırlar paylaşılacaktır. Bu seminerin vaadi, marka iletişiminde hedef kitleye doğru zamanda doğru kanaldan doğru mesajla ulaşım taktikleri sayesinde ürün, hizmet ya da fikre yönelik farkındalık, bilinirlik, ilgi uyandırma ile başlayan ve istenilen tutum ve davranış değişikliğine doğru giden bir iletişim yolunda daha bilinçli ve verimli içerik üretebilme tavsiyelerini içerir. Vaka çalışması ve soru-cevap bölümü ile de etkileşimli derin öğrenme deneyimi sunulacaktır.

Konuşmacı

ZEYNEP ÇİFÇİLİ | Wonder Workland, Algılama ve İkna Stratejisti

Konuşmacı Hakkında

Enerji, spor, mimari, iç mimari, endüstriyel tasarım, otomotiv, basılı ve görsel medya, havacılık, girişimcilik ve eğitim sektörlerinde direkt çalışmasının yanında ajans deneyimiyle tüm sektörlerde, 360 derece iletişim uygulamalarına hakimiyet kazanmış ve bu kazanımlarını mentor olarak hayata sunan Zeynep Çifçili, 17 yılı kapsayan deneyimiyle daimî gelişimi önde tutar. Lisans eğitimini Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemleri ve Yüksek Lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler bölümünde yaptı. Washington DC BAU International'da ise Siyasal İletişim eğitimi gördü. Dijital Pazarlama Okulu’nda dijital platformlara ait eğitimleri aldı. Kariyer yolculuğunda 360 derece hizmet sunabilen bir Marka İletişimcisi olan Zeynep Çifçili’nin iş deneyimlerinden birkaç tanesi kısaca şöyle: Biovizyon Enerji İletişim Danışmanlığı, Frame Dergisi Editörlüğü, Planlux Aydınlatma Tasarımı firmasında Tanıtım Koordinatörlüğü İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde uluslararası salon dansları eğitmenliği ve koreograflığı yaparken yaklaşık 10 yıl sayısız öğrenci ve grup yetiştirdi. Etiler Celebrity Fitness'ta Takım Liderliği yaptı. THY Kabin Memurluğu görevi öncesi eğitiminde sınıf başkanlığı ve mezuniyet konuşmacısıydı. Borusan Teknik Oto’da Genel Müdür Süpervizörlüğü, Bersay İletişim Grubunda Onursal Başkan Yardımcılığı ve İletişim Danışmanlığı, 2017 yılında Girişim Hareketi İstanbul Anadolu Yakası Direktörlüğü görevinde girişimcilere tüm ihtiyaçlarına özel yıllık eğitimler planlayıp, Algılama ve İkna Yönetimi ve Dijital Pazarlama eğitimleri verdi ve start-uplara gönüllü danışmanlık desteği verdi. Doğuş Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü görevinde 70 kişilik bir iletişim ekibini yönetti. Şu an ise eğitim, danışmanlık ve bilgi teknolojileri ağırlıklı hizmet veren kendi girişimi Wonder Workland şirketiyle hizmet veriyor.

Ne Yapacağız

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen, girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak odaklı etkinliklerimiz seminerler ve sohbetlerden oluşur. Seminerlerde, konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenler seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktarır. Sohbetlerde, girişimcilik deneyim sahibi konuşmacımız bu süreç içerisindeki başarılarını, zorluklarını, başarısızlıklarını içeren girişim yolculuğunu sizlere aktarır. Etkinliklerde, bilgi, deneyim ve öneriler paylaşılır. Etkileşimli bir ortamda konuşmacılara sorularınızı etkinlik sırasında sorma, danışma ve değerlendirme imkanı bulursunuz.


Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR. Lütfen http://bit.ly/gainglobal adresinden kaydınızı oluşturmayı unutmayınız.


Etkinlik Kategorisi: Seminer

Etkinlik Tarihi: 17 Ekim 2019 Perşembe, 19:00-21:30

Organizatör: Gain Global Şişli

Mekan: eOfis Nurol Tower Şişli

Adres: İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Caddesi, No: 3, Nurol Tower, 34387 Şişli, İstanbul

Program Akışımız

19:00-19:30 Kayıt ve Networking

19:30-19:45 Çalışmalarımız Hakkında Bilgilendirme

19:45-20:30 Etkinlik 1.Bölüm (45 dakika)

20:30-20:45 Ara (15 dakika)

20:45-21:30 Etkinlik 2.Bölüm (45 dakika)

21:30 Kapanış

Date and Time

Location

eOfis Nurol Tower Şişli

İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Caddesi, No: 3, Nurol Tower, 34387 Şişli, İstanbul

Şişli

Istanbul, 34387

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved