MacAdmins PL

Actions Panel

Just Added!

MacAdmins PL

Kolejne spotkanie #MacAdminsPL meetup kierowane do osób związanych z zarządzaniem i bezpieczeństwem urządzeń Apple.

By MacAdminsPL

When and where

Date and time

Starts on Tuesday, June 20 · 5pm CEST

Location

Supersam 6a Piotra Skargi 40-091 Katowice Poland

Agenda

5:00 PM - 5:10 PM

Kick off

5:10 PM - 6:00 PM

Red Teaming macOSa w 2023 roku

Wojciech Reguła


Czy Twoja firma ma Maki w swojej infrastrukturze? Założę się, że w większości przypadków odpowiedź będzie brzmiała "TAK". MacOS przestał być niszowym systemem operacyjnym używanym tylko w startupach....

6:15 PM - 6:45 PM

Declarative Device Management

Michał Kijewski


Declarative device management to podejście do zarządzania urządzeniami, w którym kontrola nad urządzeniami jest osiągana poprzez definiowanie żądanych stanów, a nie poprzez bezpośrednie wydawanie kom...

About this event

  • 2 hours
  • Mobile eTicket

Rozmawiamy o zarządzaniu urządzeniami Apple, o nowych technologiach. Wymieniamy się doświadczeniami, sprawdzamy co w trawie piszczy. Sprawdzamy jak zadbać o bepieczeństwo zarządzanych urządzeń.

Tradycyjnie widzimy się w Katowicach przy ul. Piotra Skargi 6A - Budynek "Supersam", II piętro.

Możecie zaparkować na parkingu Supersamu. Warto wcześniej pobrać aplikację NaviPay i zarejestrować samochód. Parking czynny jest 24/7, cena od 3 zł/h. Możecie też zostawić samochód w okolicach Supersamu, pamiętajcie jednak o opłaceniu postoju. Zachęcamy także do skorzystania z komunikacji miejskiej - jesteśmy w samym sercu Katowic.

Przestrzeń na nasze spotkania udostępnia Jamf, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Stosując się do zasad panujących w biurach Jamf, poprosimy Was o rejestrację przy recepcji. Jeśli pokażecie nam na wejściu QR code z aplikacji Eventbrite, nieco ułatwi nam to proces identyfikacji. Mimo, że większość z Was doskonale znamy, liczymy na waszą współpracę w tym zakresie.

Część z Was dała nam znać, że nie da rady dojechać do Katowic. Głowa do góry - będziemy udostępniać spotkanie na Zoom i liczymy na Waszą obecność w przyszłości. Jeśli uzyskamy zgodę prezenterów, po meetupie udostępnimy link do zapisu spotkania.

W trakcie meetupu zachęcamy Was do networkingu. Jest Was coraz więcej. Korzystajcie i wymieniajcie doświadczenia! A jak wiadomo, najlepiej dyskutuje się przy pizzy.

Poniżej więcej informacji o prezenterach. Będzie też czas, aby porozmawiać o nowościach z WWDC2023

Frequently asked questions

Gdzie mogę zostawić samochód?
Czy rejestracja jest niezbędna?

About the organizer

Organized by
MacAdminsPL