MacAdmins PL

Actions Panel

MacAdmins PL

Spotykamy się po raz drugi w tym roku na #MacAdminsPL meetup. Świetna okazja dla wszystkich administratorów systemów Apple na networking.

By MacAdminsPL

When and where

Date and time

Starts on Tuesday, March 28 · 5pm CEST

Location

Supersam 6a Piotra Skargi 40-091 Katowice Poland

Agenda

5:00 PM - 5:10 PM

Kick off

5:10 PM - 6:00 PM

Keep the compromised devices out!

Thijs Xhaflaire

6:15 PM - 6:45 PM

Nudge - Czyli jak motywować użytkowników do aktualizacji macOS

Dawid Konopnicki

About this event

Rozmawiamy o zarządzaniu urządzeniami Apple, o nowych technologiach. Wymieniamy się doświadczeniami, sprawdzamy co w trawie piszczy.

Tradycyjnie widzimy się w Katowicach przy ul. Piotra Skargi 6A - Budynek "Supersam", II piętro.

Możecie zaparkować na parkingu Supersamu. Warto wcześniej pobrać aplikację NaviPay i zarejestrować samochód. Parking czynny jest 24/7, cena od 3 zł/h. Możecie też zostawić samochód w okolicach Supersamu, pamiętajcie jednak o opłaceniu postoju. Zachęcamy także do skorzystania z komunikacji miejskiej - jesteśmy w samym sercu Katowic.

Przestrzeń na nasze spotkania udostępnia Jamf, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Stosując się do zasad panujących w biurach Jamf, poprosimy Was o rejestrację przy recepcji. Jeśli pokażecie nam na wejściu QR code z aplikacji Eventbrite, nieco ułatwi nam to proces identyfikacji. Mimo, że większość z Was doskonale znamy, liczymy na waszą współpracę w tym zakresie.

Część z Was dała nam znać, że nie da rady dojechać do Katowic. Głowa do góry - będziemy udostępniać spotkanie na Zoom i liczymy na Waszą obecność w przyszłości. Jeśli uzyskamy zgodę prezenterów, po meetupie udostępnimy link do zapisu spotkania.

W trakcie meetupu zachęcamy Was do networkingu. Jest Was coraz więcej. Korzystajcie i wymieniajcie doświadczenia! A jak wiadomo, najlepiej dyskutuje się przy pizzy.

Na koniec o rzeczach najważniejszych! Będziemy gościć inżyniera Jamf, Thijs Xhaflaire, który przyleci do nas z Królestwa Niderlandów i poruszy tematy związane z bezpieczeństwem. Dobra okazja, żeby zadać pytania nie tylko w temacie prezentacji. Sesja odbędzie się w j. Angielskim.

Kolejnym prelegentem będzie Dawid Konopnicki z JCommerce Sp. z o.o. (a już wkrótce Inetum), który nawiąże do bardzo gorącego tematu - jak skutecznie aktualizować flotę Maków.

Frequently asked questions

Gdzie mogę zostawić samochód?

About the organizer

Organized by
MacAdminsPL