Free

LJAA, Lietuvos Advokatūros ir Ellex Valiunas konferencija "Šiuolaikinio adv...

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija

30 Gedimino prospektas

01104 Vilnius

Lithuania

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Lietuvos jaunųjų advokatų asociacija, Lietuvos Advokatūra ir advokatų kontora Ellex Valiunas 2017 m. lapkričio 30 d. kviečia į konferenciją "Šiuolaikinio advokato ir advokato padėjėjo portretas verslo klientų akimis. Ko klientai tikisi iš ateities teisės patarėjo?"

Per pastaruosius kelis dešimtmečius technologijos iš esmės pakeitė visus verslo aspektus. Šiuolaikinis verslas neįsivaizduojamas be modernaus bendravimo per mobiliąsias aplikacijas (pvz., Skype, facebook), duomenų pasiekiamumo per cloud'ą visuose įrenginiuose, galimybės užsisakyti prekes ir paslaugas per įvairias platformas, gauti informaciją realiu laiku ir pagal vartotojo pomėgius, atsiskaityti bekontaktėmis kortelėmis ar net bitcoin'ais ir viską gauti greitai ir patogiai (dronai, paštomatai).

Ar tokiems pokyčiams pasiruošę ir advokatai? Ar "teisės patarėjai" jau gali būti pilnaverčiais "verslo partneriais", suprantančiais šiuolaikinio verslo subtilybes ir rizikas? Galiausiai, ar mūsų ugdymo sistema užtikrina, kad advokatai ir advokato padėjėjai suteiks kvalifikuotas, į verslą orientuotas, paslaugas?

Atsakymų į šiuos klausimus ieškos Lietuvos Advokatūros, universitetų ir verslo atstovai. Jau visai netrukus paskelbsime ir konferencijos pranešėjus. Pažadame - Jūsų laukia įdomios ir naudingos diskusijos, prie kurių prisidėti gali kiekvienas iš Jūsų!

P.S. Tikimės, kad Jūs jau žinote, kur būsite ir ką veiksite 2017-11-30 d. nuo 10 val. Renginys nemokamas.

Share with friends

Date and Time

Location

Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija

30 Gedimino prospektas

01104 Vilnius

Lithuania

View Map

Save This Event

Event Saved