Sales Ended

Livesport Talk VI - Naše DevTools a prosazování brandu

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Aspira Business Centre

Bucharova 2928/14a

15800 Praha

Czechia

View Map

Event description

Description

CO VÁM CHCEME ŘÍCT

Jak provozujeme produkční aplikace a služby

Naše weby a mobilní aplikace zná a každý měsíc používá spousta lidí (zhruba tolik, kolik jich dohromady žije v Polsku, Tunisku a Austrálii, když už o těchhle zemích bude řeč :). Aplikací ale máme mnohem víc, často jen pro naši potřebu - a bez spousty těch veřejnosti neznámých by naši vývojáři měli o dost komplikovanější život. Róbert bude mluvit o tom, co jsou to produkční aplikace a co přesně znamenají pro naši infrastrukturu a technologii. A taky prozradí, čím se produkční aplikace odlišují od těch ostatních z pohledu DevOps.

Přednáší: Róbert Vojčík

Prosazení brandu FlashScore 3x jinak

Do roku 2006 téměř všichni internetoví uživatelé vyhledávající sportovní live výsledky zadávali do vyhledávače slovo "Livescore". Livesport přišel se svým servisem pod globálním brandem FlashScore. Podívejte se, jak jsme sportovní fanoušky naučili vyhledávat "FlashScore" ve třech hodně rozdílných zemích - v Polsku, Tunisku a Austrálii.

Přednáší: Mirek Macek


Jak si tvoříme interní aplikace na míru

Yii2 framework, Api Platform, Docker, Kubernetes - jestli vás tyhle technologie zajímají, bude poslední přednáška přesně pro vás. Pepa bude - stejně jako Róbert - mluvit o aplikacích, které vyvíjíme pro vlastní potřeby. Místo samotných aplikací ale představí postupy a technologie, které nám pomáhají dotáhnout tyto projekty k dokonalosti.

Přednáší: Pepa Rybička

Více informací k Livesport Talku je k dispozici na: www.livesport.eu/talk


Ochrana osobních údajů

V souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) bychom vás rádi informovali, že svou registrací na Livesport Talk dáváte společnosti Livesport s.r.o. souhlas se zpracováním svých osobních údajů pro účely zasílání informací o odborných setkáních pořádaných touto společností. Účastí na Livesport Talku pak dáváte souhlas s pořízením a užitím Vašich fotografií a videozáznamů v souvislosti s Vaší účastí na odborném setkání.

Veškeré informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde: https://www.livesport.eu/gdpr.

Share with friends

Date and Time

Location

Aspira Business Centre

Bucharova 2928/14a

15800 Praha

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved