Free

Livesport Talk IX - Datová analytika ve službách sportu a mobility

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Aspira Business Centre

Bucharova 2928/14a

15800 Praha

Czechia

View Map

Event description

Description

CO VÁM CHCEME ŘÍCT


Datová analytika pro 130+ aplikací

Naše webové a mobilní aplikace používají měsíčně desítky milionů uživatelů. Analyzujeme jejich chování, zajímavé trendy a spoustu dalších - pro nás užitečných - dat.

Tonda vám ukáže, jak řešíme analytiku pro naši flotilu více než 130 aplikací. Vysvětlí, co všechno u nás měříme, vyhodnocujeme a jaké k tomu používáme technologie. A také si povíme o tom, na jaké zajímavé překážky při tom narážíme.

Přednáší: Antonín Kučera


Se self-service BI do nekonečna - a ještě dál

Mít čtyři analytiky ve firmě, která má 40 lidí, je super. Co kdyby ale těch analytiků bylo 40? Co kdyby každý ve firmě měl přístup do databáze, zvládl pracovat s daty a umět si postavit dashboard? Byl by to splněný sen, anebo noční můra? A jde toho vůbec dosáhnout? V Liftagu má k datům přístup úplně každý a Radek s Ondrou vám řeknou proč to dělat, proč to nedělat, jak to reálně funguje a taky proč se rozhodli právě pro tenhle přístup a zda s ním budou i nadále pokračovat.

Přednáší: Radek Doležal (Liftago) a Ondřej Tichý (Liftago)


Jak vydolovat cenné informace z obyčejného textu

Pro někoho může být uživatelský feedback nutné zlo, pro nás je to ale důležitý zdroj informací - a tak s ním i zacházíme. Martin vám řekne, jak se snažíme práci se zpětnou vazbou zlepšit, jaké pokusy jsme dělali (a jakých omylů jsme se dopustili) a jak jsme nakonec začali stavět reporting, který umí z těchto textů zajímavé informace vydolovat. Povíme si o tom, co všechno z feedbacku dostáváme a jak to pomocí nástrojů, jakými jsou Firebase, ML, GoogleAPI a PowerBI, přetváříme na data.

Přednáší: Martin Pova


Více informací k Livesport Talku je k dispozici na: www.livesport.eu/talk


Ochrana osobních údajů

V souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) bychom vás rádi informovali, že svou registrací na Livesport Talk dáváte společnosti Livesport s.r.o. souhlas se zpracováním svých osobních údajů pro účely zasílání informací o odborných setkáních pořádaných touto společností. Účastí na Livesport Talku pak dáváte souhlas s pořízením a užitím Vašich fotografií a videozáznamů v souvislosti s Vaší účastí na odborném setkání.

Veškeré informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde: https://www.livesport.eu/gdpr.

Share with friends

Date and Time

Location

Aspira Business Centre

Bucharova 2928/14a

15800 Praha

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved