Skip Main Navigation
Page Content
This event has ended

Save This Event

Event Saved

Kyani Global İş Ortaklığı İş Sunumu

Gökan Güner

Sunday, December 24, 2017 from 3:00 PM to 4:30 PM (Eastern European Standard Time Turkey Time)

Kyani Global İş Ortaklığı İş Sunumu
Available Dates
No tickets available for upcoming dates

Ticket Information

Type Remaining End Quantity
Whatsapp'tan Mesaj Atınız
05077460841 numaralı hatta Whatsapp üzerinden mesaj bırakarak randevunuzu kesinleştirmenizi önemle rica ederiz.
5 Tickets Ended Free  

Share Kyani Global İş Ortaklığı İş Sunumu

Event Details

!!! ÖNEMLİ HATIRLATMA !!! Yazının tamamını okumadan lütfen başvuru yapmayınız. Genel bir etkinlik değildir, "şirket" semineridir. Yeni iş fikirlerine açıksanız ve hayatınızda aşağıdaki gibi sorunlar varsa, doğru yerdesiniz.

 • Çalıştığınız işten memnun değil misiniz?

 • Maaşınız sizi tatmin etmiyor mu?

 • Bulunduğunuz ortam, yöneticileriniz ve çalışma arkadaşlarınız sizi mutlu etmiyor mu?

 • “Bunca zaman çalıştım, patronlarımı zengin ettim ancak kendim için hiçbir şey yapamadım” mı diyorsunuz?

Peki tüm  bu Kısır Döngüyü değiştirecek sihirli bir değneğe sahip olsaydınız nasıl olurdu? Üstelik buna BİR CEP TELEFONUNDAN BİLE DAHA DÜŞÜK BİR MALİYETLE ulaşmanız mümkün olsaydı?

Bu sihirli değneğe ulaşmak istiyorsanız 5 – 10 dakikanızı ayırarak, bu yazıyı dikkatlice okuyun lütfen!

ÖNEMLİ RİCA: Davetiye almadan önce lütfen detayları dikkatlice okuyun.  Aşağıda işle ilgili yeterince ön bilgi verilmiştir, beni aradığınızda "ne işi, ne yapacağız, ne alacağız, ne satacağız, özellikle de bu x,y,z firmaları gibi network falan mı?" gibi konuyla ilgisi olmayan sorular sormayın lütfen. Eğer bu proje ile ciddi anlamda ilgileniyorsanız yüz yüze görüşme sağlanmadan bunun gerçekleşmeyeceğini bilmenizi isteriz.
Ciddiyseniz ve anlaştığımız iş görüşmesi randevusuna zamanında katılım gösterecekseniz bize ulaşın lütfen. Takdir edersiniz ki hepimizin vakti çok değerli ve söz verdiğiniz bir randevuya zamanında katılmamanız, bu işe ihtiyacı olan başka bir insanın hakkına girmeniz anlamına geliyor. O nedenle her şeyden daha önemli olan bu konuya hassasiyet göstermenizi önemle rica ediyorum. 

Bu sihirli değnekle yaptığınız dokunuş sonrasında,

 • Daha sağlıklı ve mutlu,

 • Kendi işini yapan ve tüm maddi sorunlarını kendi kendine çözebilen, kısacası maddi özgürlüğe kavuşmuş,

 • Kendine daha çok güvenen ve çevresine de güven veren,

 • Hayatını değiştiren ve dokunduğu her insanın hayatını değiştirmesine yardımcı olabilen,

 • Sürekli sosyalleşen ve kişisel gelişimini sürekli ilerleten,

 • Kariyerli ve çok başarılı,

 • Erken emekliliğin tadını çıkaran ve sevdiklerine miras bırakabilen bir birey olsaydınız…

Bu sihirli değneği satın alır mıydınız?

GİRİŞİMCİLİK "İŞ FIRSATI" SEMİNERİ
Yer: Hilton Kozyatağı
Tarih: 13 Aralık 2017 Çarşamba 20:00 (ve takip eden her Çarşamba)

ÖNEMLİ NOT: Davetiyenizi aldıktan sonra lütfen 05077460841 No'lu telefona Whatsapp üzerinden mesaj bırakarak randevunuzu kesinleştirin. 

​Aşağıda firma kariyer bilgilerini ve kazanç tutarlarını göreceksiniz. Ekranı sağa doğru kaydırarak resmin tamamına göz atmanızı öneririm. Benzetilen sektör firmalarında 1 ile 3 yıl arasında pasif gelir seviyesine ulaşabilirken, biz doğru bir başlangıçla daha ilk ayda 2 bin, 4, bin, 5 bin TL gibi ülke standartlarının üzerindeki tutarlara ulaşabiliyoruz. 

Yukarıdaki tabloda kariyerleri, gelir kapılarını ve yaklaşık kazançları görebilirsiniz. En üsttekiler aylık ortalama toplam gelirler, alt taraftakiler ise bonus ve diğer detaylar. Tabi şimdi şu soruyu sorduğunuzun farkındayım; "acaba ben yapabilir miyim?"

Hepimiz yapabiliriz. Yukarıdaki tabloda gördüğünüz kazançları nasıl elde edebileceğimize dair stratejileri ve çalışma mantığını sizlere detaylı anlatabilmem için profesyonel bir iş görüşmesi için sizleri şirket ofislerimize (Bağdat Caddesi ve Mecidiyeköy) bekliyorum. 

Wellness sektörü giderek büyüyor, bu sektörde futbol ve sinema dünyasından daha çok ciro dönüyor. Kyani firması ürünleriyle ve benzeri olmayan Next Generation Marketing çalışma modeliyle sektörü domine ediyor. 2025 yılı ciro hedefi 15 milyar dolar olan bir şirketin % 60 kar ortağıyız. Dikkatinizi buraya verin lütfen; biz Network Marketingfirması DEĞİLİZ! Sadece bize ait olan, 60'tan fazla ülkede patenti alınmış, dünyanın en adil, dürüst ve sadece doğru çalışma ile yardımlaşmaya dayalı iş modeli, yani Next Generation Marketing (Yeni Nesil Ticaret) yapıyoruz. Bu iş modeli bir ekip çalışması gerektirdiğinden, ciddi olmayan yatırımcıların parası olsa dahi ortaklık teklifi kabul edilmeyecektir.

BİZ NE İŞİ YAPIYORUZ?

60'tan fazla ülkede alt yapı hazırlandı. Bu işi kurmak ve geliştirmek için gereken tüm sermaye, web ve IT alt yapıları, müşteri hizmetleri, lojistik, tahsilat ve teslimat, muhasebe işleri gibi tüm riskli ve yüksek maliyetler firma tarafından karşılandı. Normal şartlarda milyon dolarlar tutarında sermaye gerektiren bu işlerin tamamı firma tarafından karşılandı. Hazır girişimciler olarak bizim hiçbir riskimiz yok. Bizlere ise 60'tan fazla ülkede firma ofislerini kullanma, bize ait olan uzaktan eğitim sistemlerinden ve uygulamalarından yararlanma, tüm bu ülkelerde gerek klasik, gerek tavsiye, gerek online ticaretin gücünü kullanarak ticaret yapma ve hem online, hem otel hem birebir ofis sunum ortamlarını kullanarak ekip kurma işi kalıyor. Zaman ve mekan sınırımız yok. Stoklama ve satış şartlarımız yok. Kota gibi bir zorunluluk yok. SIFIR RİSK ile global bir ticaretin %60 ortağı olan iş adamı ve iş kadını olma, hem de bunu bir cep telefonundan bile daha uygun bir sermaye ile başarma fikri kulağa hoş geliyor değil mi?

Ürünlerimizden burada bahsetmiyorum, çünkü saatlerce ve hatta günlerce bıkmadan, yılmadan ve büyük bir zevkle ürünlerimizden konuşabilirim. Yapacağımız birebir iş görüşmesinde tüm detayları paylaşacağım. Çünkü ürünlerimiz bizim süper starlarımız, başrol oyuncularımız. 

Kişisel vizyonum Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük ekibini kurmak, birlikte öğrenerek ve gelişerek binlerce, on binlerce ve yüz binlerce insanın maddi, manevi sorunlarını çözebilme konusunda yardımcı olabilmek. Bunun için çok çok heyecanlıyım çünkü dünyanın en iyi ürünlerine, dünyanın en iyi, en adil ve en karlı kazanç planına, dünyanın en iyi ve en kalifiye lider kadrosuna sahibim. 

Benimle aynı heyecanı paylaşan, birlikte büyüyeceğimiz ve dönüşeceğimiz takım arkadaşlarına ihtiyacım var. Gelin hep beraber başaralım. Hadi yapalım! 

Rezervasyon için eventbrite linkinden kayıt yaptırmanız ve whatsapp ile 05077460841 nolu telefona isim soyisim göndermeniz yeterli olacaktır. Detaylar için aynı numaradan ulaşabilirsiniz.

Katılım ücretsizdir.


Have questions about Kyani Global İş Ortaklığı İş Sunumu? Contact Gökan Güner

When & Where


Hilton Istanbul Kozyatagi
4 Batman Sokak
İstanbul 34734
Turkey

Sunday, December 24, 2017 from 3:00 PM to 4:30 PM (Eastern European Standard Time Turkey Time)


  Add to my calendar

Interested in hosting your own event?

Join millions of people on Eventbrite.

Please log in or sign up

In order to purchase these tickets in installments, you'll need an Eventbrite account. Log in or sign up for a free account to continue.