€21.59

Kwantowe Życie - Tożsamość

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Old Quarter House

Little Ellen Street

V94 Limerick

Ireland

View Map

Event description
Zapraszam Cię na podróż do zakątków Twojej świadomości i podświadomości. Zapraszam Cię do zrozumienia siebie i swojego wnętrza.

About this Event

Tożsamość to wizja na swój temat.

To, to kim, według siebie jesteś. A co za tym idzie, co o sobie myślisz. Jakie masz zdanie na swój temat, jak myślisz o sobie.

To Twój związek ze sobą ale i z otoczeniem, mówiąc najprościej.

Żyjemy w czasach ludzi poszukujących własnej tożsamości . Dzieje się tak ponieważ stare paradygmaty naukowe odchodzą. Obserwujemy dosłownie codziennie pojawianie się nowych odkryć ,które burzą stare fundamenty myślowe.

I dobrze.

Tylko ,że wielu ludzi jest zagubionych, straciło grunt pod nogami , zarówno religijny jaki czysto praktyczny – świat okazał się być zbudowany inaczej niż nas uczono w szkole.

Do tego żyjemy w epoce informacji – zalewają nas dosłownie informacje na wszelkie tematy. Musimy nauczyć się wybierać i poruszać w galopującym świecie.

To trochę tak jakby stać na skrzyżowaniu wielu dróg , wielkiej metropolii , nie wiedząc która drogę wybrać, jakimi drogowskazami się kierować, czy jedyne kierunki to lewo, prawo, przód, tył, a może tez góra i dół? Co jest dobre a co złe ? I wtedy w naturalny sposób pojawiają się fundamentalne pytania:

Kim jestem?

Która drogą iść?

Dlaczego choć wszystko jest ok, czuję pustkę?

Dlaczego mam poczucie życia przesypującego się między palcami?

Jaki to wszystko ma sens?

A w końcu : skąd jestem?

Jakże często jest tak ,że osiągając cel , czujesz zadowolenie tylko przez chwilę ,więc gonisz za kolejnym , który „na pewno” cię uszczęśliwi?

Niby wszystko jest w porządku a jednak czujesz bez sens, nie rozumiejąc- dlaczego ?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania uzyskasz na warsztacie „Kwantowe Życie”

Nie jest to obietnica bez pokrycia – sama przez wiele lat zadawałam sobie te pytania i poszukiwałam. Przeszłam depresję i jak zapewne wielu z was, mnóstwo tak zwanych zakrętów życiowych, załamań, sytuacji „bez wyjścia” a w końcu zwykłego poczucia niedopasowania.

Jednak odkąd żyje z pełną świadomością Mocy Kreacji – moje życie stało się przyjemnością a nie ciężarem, który trzeba znosić. Dzielę się więc swoim doświadczeniem i wiedzą.

„Kwantowe Życie „ to mój autorski, dwudniowy warsztat podczas którego

dowiesz się jak ten świat naprawdę jest zbudowany ( według współczesnej nauki w połączeniu z wiedzą przodków) . Nauczę cię również technik , dzięki którym będziesz mógł zmienić swoje życie.

Zbudujesz swoją tożsamość, prawdziwą tożsamość , a nie tą stworzoną na programach: rodzinnych, społecznych ,kulturowych ,lękowych.

Nauczę cię techniki likwidacji ograniczających przekonań, które siedząc głęboko w podświadomości blokują nasze szczere chęci.

Dowiesz się o najnowszych osiągnięciach genetyki, mechaniki kwantowej, fizyki, które razem udowadniają ,że Szeptuchy , Wiedzmy, Uzdrowiciele działają zgodnie z prawami nauki.

Żyjemy w fantastycznych czasach , czasach kiedy nauka podaję rękę duchowości.

W tym roku warsztat połączyłam z pracą z głosem i improwizacją głosową. Głos jest integralną częścią naszego życia i ma wielką moc. Umiejętne wydobywanie głosu, wprawianie ciała w wibrację, otwieranie czakr za jego pomocą pozwala nam osiągnąć stan wolności i równowagi emocjonalnej.Tą część warsztatu poprowadzi dla was Justyna Cwojdzińska. Poszukamy w sobie melodii, które sa w nas od dziecka. Poszukamy dźwięków i wspólnie pomedytujemy. Zapraszam Was do wspólnej podróży!

Warsztat trwa 2 dni

Sobota i niedziela od 10:00 – 17:00

Koszt: 110 Euro za dwa dni

Konieczna rezerwacja i depozyt w postaci 20Euro .

Proszę zabrać ze sobą karimatę lub kocyk.

O mnie :

Nazywam się Adriana Laube. Jestem 4 pokoleniem Wiedzących.

Mam od urodzenia dar jasnowidzenia. Wiem jednak, że każdy człowiek ze swej natury może być jasnowidzem.

Całe moje życie, każdy dzień jest praktyką świadomości. Urodziłam się z pamięcią porządku Wszechświata .

Moim zadaniem tu na Ziemi jest oświetlać drogę dzieciom nowych czasów i dzielić się wiedzą z chętnymi.

Moja rodzina ,po zesłaniu,przeszła, począwszy od czasów rewolucji, Syberię, stepy Mongolii, Bajkał, Białoruś – zbierając po drodze nauki Mocy. Siłą rzeczy moimi największymi nauczycielkami były babcie i mama oraz zapiski pradziadka

.

Żyjąc w „dziwnej” rodzinie chciałam bardzo być „normalna” Dlatego chłonęłam stosy książek dla znalezienia potwierdzenia realności magicznych doświadczeń mojej rodziny.

Aż nadeszły dzisiejsze czasy kiedy nauka stała się bardziej fantastyczna niż najbardziej „dziwne” doświadczenia. Łączę więc w swojej pracy oba nurty rzeczywistości.

Prowadzę warsztaty na których uczę praktycznego poszerzania percepcji i świadomego życia pt. Kwantowe życie, warsztaty dla rodziców z dziećmi pt. Rodzice Mocy i warsztaty dla kobiet pt. Kobieta Mocy. Wiecej na Adriana Laube Sztuka Świadomego Życia.

Sesje indywidualne poprzez skypa.

Więcej informacji na budującej się stronie www.tachionowedzieci.pl

Jestem artystą plastykiem. Maluję obrazy, które również przekazują treści świadomościowe.

Dzielę się na bieżąco informacjami które do mnie spływają. Więcej na Adriana Laube Painting.

Share with friends

Date and Time

Location

Old Quarter House

Little Ellen Street

V94 Limerick

Ireland

View Map

Save This Event

Event Saved