Kurumsal Hayattan Sonra Girişim Dünyası (GH Osmaniye İstasyon)

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası

Rauf Bey Mh. Adnan Menderes Bul. 9546 Sk. No: 70 Merkez, Osmaniye, Türkiye

Merkez

Osmaniye

Turkey

View Map

Event description

Description

Etkinlik Konusu: Kurumsal Hayattan Sonra Girişim Dünyası (GH Osmaniye İstasyon)

Konuşmacı: ŞENGÜL DEMİR | Sosyolog ve Aile Danışmanı, Meslek Belgeli Kurumsal Koç, Eğitmen ve Mentor

Konuşmacı Hakkında:

Kamu Kurumunda Eğitim, İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü ve Proje Yöneticiliği görevlerinde bulundu ve kurumsal eğitimler verdi. Eğitim Tanıtım ve Ödül ile ilgili çalışmalar da yer aldı. 25 yıllık kamu görevi 2015 yılında emekli olarak tamamladı. Kendi Danışmanlık firmasında eğitimler veriyor ve çalışmalar yapıyor. Kurumlara ve ailelere yönelik eğitim içerikleri oluşturuyor. Verdiği eğitimlere dramalar ve kahkaha yogası etkinliğini de dâhil ederek inter- aktif olmasını sağlıyor. Bireysel olarak Aile Danışmanlığı ve Koçluğu aktif olarak yapmakta. ŞD Partner Danışmanlık olarak kurumsal analiz çalışmaları ve kurumsal kimlik çalışmaları hizmetleri arasında yer almakta. Kurumların tüm eğitim ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri bulunmaktadır. Aynı zamanda Kurumsal Danışmanlık hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Avrupa Birliği ve Kalkınma Ajansları ile Sosyal projeler alanında çalışmalara devam ediyor. Huzurevlerinde köy okullarında cezaevlerin de sokak çocukları ve kadınlara yönelik ihtiyaç analizi doğrultusunda aldığı eğitimleri sosyal proje haline getirerek toplam faydaya katkı sunmaya çalışıyor. Belediyeler, Kurumsal Firmalar ve Okullarla ilgili çalışmaları hali hazır da devam etmektedir. Yaptığı işe iş demiyor artık çünkü çok severek yapıyor. Her gün yeni bir güne hep beraber yeni bir doğuşla ve gülümsemeyle uyanmak için tüm deneyimlerini paylaşmak istiyor.

Ne Yapacağız

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen, girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak odaklı etkinliklerimiz seminerler ve sohbetlerden oluşur. Seminerlerde, konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenler seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktarır. Sohbetlerde, girişimcilik deneyim sahibi konuşmacımız bu süreç içerisindeki başarıları, zorlukları, başarısızlıklarını içeren girişim yolculuğunu sizlere sunar. Etkinliklerde, bilgi, deneyim ve öneriler paylaşılır, etkileşimli bir ortamda konuşmacılara sorularınızı sorma ve danışma imkanı da bulursunuz.

Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR. Lütfen http://www.bit.ly/girisimhareketi adresinden kesin kaydınızı oluşturmayı ve biletinizi almayı unutmayınız.

Etkinlik Kategorisi: Seminer

Etkinlik Tarihi: 12 Haziran 2019, Çarşamba, 18:00-20:30

Mekan: OTSO Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası

Adres: Rauf Bey Mh. Adnan Menderes Bul. 9546 Sk. No: 70 Osmaniye

Program Akışımız:

18:00-18:30 Kayıt ve Networking

18:30-18:45 Girişim Hareketi Hakkında Bilgilendirme

18:45-19:30 Etkinlik 1.Bölüm (45 dakika)

19:30-19:45 Ara (15 dakika)

19:45-20:30 Etkinlik 2.Bölüm (45 dakika)

20:30 Kapanış

Date and Time

Location

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası

Rauf Bey Mh. Adnan Menderes Bul. 9546 Sk. No: 70 Merkez, Osmaniye, Türkiye

Merkez

Osmaniye

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved