Free

Kurs programowania w Codecool za darmo - wystartuj z karierą IT w Nowym Rok...

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Codecool Polska Sp. z o.o.

9 Ślusarska

30-710 Kraków

Poland

View Map

Event description

Description

Już niebawem rusza nabór do kolejnej edycji projektu PROGRAMATOR, do którego zakwalifikowała się szkoła programowania Codecool. Projekt ten daje możliwość dofinansowania nawet w całości Weekendowego, 12 miesięcznego kursu programowania w oraz w dużej części Dziennego kursu full-stack. Kursy programowania Codecool odbywają się zarówno w Warszawie jak i w Krakowie.

Jak uzyskać dofinansowanie na kurs programowania?

1. Aplikuj do projektu Programator za pośrednictwem ich strony (im szybciej to zrobisz, tym większa szansa na otrzymanie dofinansowania):

https://programator.dudaone.com/

2. Jednocześnie możesz aplikować na kurs programowania w Codecool, aby przejść naszą wewnętrzną rekrutację:

Kurs weekendowy:

https://codecool.com/pl/course/full-stack-weekend/

Kurs dzienny:

https://codecool.com/pl/course/full-stack-developer/

3. W Programatorze również przejdziesz wewnętrzną rekrutację i po potwierdzeniu przez programator udziału w projekcie, możesz wybrać Codecool, jako szkołę, w której będziesz uczył/a się programować!

Dla osób zainteresowanych udziałem w kursie i projekcie PROGRAMATOR, przygotowaliśmy możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych konsultacjach, zapisz się już dziś na wybrany przez siebie termin, a my udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji:

Zapisuję się i uczę się za darmo: https://calendly.com/agnieszka-malek/bezplatna-konsultacja-online-projekt-programator?month=2019-12&date=2019-12-12


Codecool to szkoła programowania, która przygotuję Ci do wyjścia na rynek pracy jako programistka/ka. Już po 12 miesięcznym kursie w naszej szkole będziesz w stanie podjąć pracę na takich stanowiskach jak: Full-stack developer, Front-end Developer, Back-end Developer i Bazodanowiec.

Dlaczego warto wybrać kurs programowania właśnie w Codecool:

1. Zostań specjalistą w swojej dziedzinie.
Umiejętność programowania jest jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy. Kurs programowania w Codecool przygotuje Cię do pracy na takich stanowiskach jak: back-end developer, front-end developer lub full-stack developer. Ponadto wyspecjalizujesz się w wybranej przez siebie technologii Java, C# lub Python.

2. Stawiamy na praktykę!
Symulujemy środowisko pracy, już od pierwszych tygodni nauczania. Z nami przejdzieszprzez wszystkie etapy projektu rozpoczynając od planowania poprzez pracę nad kodem, na prezentacji projektu kończąc. Dzięki temu z łatwością odnajdziesz się w swojej pierwszej pracy.

3. Soft skills górą.
Dużą wagę przywiązujemy do tzw. Umiejętności miękkich, które są niezwykle cenione przez pracodawców w branży IT. Razem skupimy się na rozwoju takich kompetencji jak: prezentacja, komunikacja, praca zespołowa oraz konstruktywny feedback

4. Gwarantujemy pracę.
Gwarantujemy Ci pracę w zawodzie, o którym zawsze marzyłeś/aś. Aż 98% naszych absolwentów pracuje w branży IT w takich firmach jak Motorola, EPAM, Samsung, Luxoft, ABB, Sabre, Asseco czy Capgemini.

Nowa grupa na kurs weekendowy startuje 8-9 lutego, w Warszawie i w Krakowie i jest to wspaniała szansa, aby zdążyć do tego czasu ze wszystkimi formalnościami :)

Zachęcamy, nie zwlekaj i aplikuj już dziś do projektu programator, a dzięki temu wystartujesz ze swoją karierą w IT w Nowym Roku 2020!

Share with friends

Date and Time

Location

Codecool Polska Sp. z o.o.

9 Ślusarska

30-710 Kraków

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved