Sales Ended

Kuidas suurendada käivet nii, et kulud ei kasva?

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

SEB Innovatsioonikeskus

Tornimäe 2, 4. korrus

Estonia

View Map

Event description

Description

Ärimudeli innovatsioon ja skaleerimine: kuidas suurendada käivet nii, et kulud ei kasva?

9.15 Kogunemine

9.30-11.30 Praktiline loeng

Äri kasv ja skaleerimine on vaatamata oma sarnasusele kaks väga erinevat mõistet. Klassikaline ettevõtte kasv näeb ette nii tulude, kui ka tulude proportsionaalset suurenemist. Skaleerimise juures on aga erisuseks see, et käibe suurenemine ei too kaasa samaväärset väljaminekute kasvu. Kaugeltki mitte iga ärimudel ei ole skaleeritav, kuid kaasaegses ärikeskkonnas on just see ettevõtte pikaajalise edu võtmeteguriks.

Ärimudeli innovatsioonile pühendatud päeva jooksul räägime sellest, kuidas disainida oma ärimudel skaleeritavaks ning kuidas saab digitaliseerimine olla selles abiks.

Esineja: Alar Kolk, kes toob Teieni edulood Stanfordist ja Silicon Valley-st ettevõtete digitaliseerimisest.

European Innovation Academy alumni employed by the following companies: Amadeus, Intesa Sanpaolo, Facebook, Google, Ferrero, FCA, LinkedIn, Amazon, Skype, Microsoft, Ericsson, ABB, Volvo, SEB, Tesla, Apple, SAP, McKinsey, JP Morgan, General Electric, Adobe, Lego, Santander, Credit Agricole and Goldman Sachs.

Alar has worked with 3000 executives in the past 15 years developing new business models and innovative products. Among other companies Alar has consulted global corporations like FCA, FERRERO, EMPOWER and GOOGLE new product development teams. Alar has coached ca 300 startups including Scoro and EIA, Ajujaht TOP 30 teams. Recently Alar has consulted TOP 40 Estonian exporters to design new growth strategies.

More on Linkedin - https://www.linkedin.com/in/alarkolk/


Share with friends

Date and Time

Location

SEB Innovatsioonikeskus

Tornimäe 2, 4. korrus

Estonia

View Map

Save This Event

Event Saved