Free

Kuidas kujundada äriambitsiooni ja kasvada 10X?

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

SEB Innovatsioonikeskus

Tornimäe 2

Tallinn

Estonia

View Map

Event description

Description

Kuidas kujundada äriambitsiooni ja kasvada 10X?

Kuidas teha tarku valikuid turgude ja tootearenduse riskijuhtimise vahel ning millisel viisil tasub läbi viia äri digitaliseerimist?

9.15–9.30 Kogunemine

9.30–11.30 Praktiline loeng

Ambitsioonil on eduka ettevõtte ülesehitamisel oluline roll - eesmärkide seadmisest sõltuvad paljud strateegilised valikud. Valesti seatud siht võib seetõttu viia mitme vale otsuste tegemiseni ning lõppkokkuvõttes ka äri ebaõnnestumiseni. Vastupidiselt levinud arvamusele, on tagasihoidlikud eesmärgid tihti palju ohtlikumad äri jätkusuutlikkusele, kui julged ja ambitsioonikad sihid.

Äriambitsiooni disainile pühendatud päeva raames arutame, kuidas seada oma ärile sobiv siht ning millisel viisil teha tarku valikuid turgude ja tootearenduse riskijuhtimisel. Lisaks selgitame välja kas ja kuidas tasub läbi viia äri digitaliseerimist.

Esineja: Alar Kolk, kes toob teieni edulood Stanfordist ja Silicon Valley-st ning ettevõtete digitaliseerimisest.

Alar on viimase 15 aasta jooksul koolitanud rohkem kui 3000 juhtivtöötajat looma veelgi paremaid ärimudeleid ja kasutama innovatsiooni enda hüvanguks. Muuhulgas on Alar konsulteerinud ka globaalseid korporatsioone nagu Amadeus, FCA, Ferrero, Empower ja Google. Lisaks sellele on ta ka kogenud idufirmade coach, olles juhendanud rohkem kui 300 idufirmat erinevate programmide raames, sealhulgas Ajujahi TOP30 võistkondi. Hiljuti nõustas Alar ka Eesti 40 suurimat eksportööri, kujundamaks nende tuleviku kasvustrateegiaid.

Leia rohkem infot LinkedIn’i vahendusel - https://www.linkedin.com/in/alarkolk/

Share with friends

Date and Time

Location

SEB Innovatsioonikeskus

Tornimäe 2

Tallinn

Estonia

View Map

Save This Event

Event Saved