Free

KPMG Data Festival 2019

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Event description
KPMG Data Festival boří mýty kolem dat a složitosti práce s nimi! Dokážou se s nimi super věci. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži už 5. 4.

About this Event

Po úspěšném loňském ročníku se Data Festival vrací 5. 4. 2019 na půdu Vysoké školy ekonomické v Praze. A tento rok půjde ještě o větší událost s nabitým programem.

Jde o jedinečnou otevřenou akci pro zájemce o problematiku dat a všeho, co s nimi souvisí. Během dne vás čeká veletrh zapojených firem z oblasti datové analytiky a business inteligence v prostorách Atria Rajské budovy.

Můžete se také těšit na aktuální trendy, přednášky, workshopy pro začátečníky i mírně pokročilé, panelové diskuze a interaktivní soutěž. Studenti se mohou podívat, jak se problematika dat dá studovat. Lidé, co už s daty pracují, uvidí, kam se lze dále posouvat. Všichni si mohou bez bariér promluvit se zavedenými firmami a startupy, které s daty pracují a přesvědčit se, že bez dat to dnes už nejde.

VSTUP JE ZDARMA!

Přijďte načerpat kupu inspirace!

Těšíme se na vás.

➡️Sledujte fb událost nebo se přihlaste k odběru novinek na oficiálním webu!

Titulárním partnerem KPMG Data Festivalu je společnost KPMG Česká republika, generálním partnerem Komerční banka a technologickým partnerem Microsoft.

Share with friends

Date and Time

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved