Free

KONTRA meetup #3: Vizuální smog a reklama

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Café Laika

366/11 U Akademie

170 00 Praha 7

Czechia

View Map

Event description

Description

Kontra meetup #3: Vizuální smog, reklama a kapitalizace veřejného prostoru

Mají se města bránit kapitalizaci veřejného prostoru například v podobě sdílené mobility? Najdou odvahu a sílu opravdu regulovat reklamu? Jak na nás působí vizuální smog a proč lidská duše ve skutečnosti touží po tom, aby vše ladilo.

Keynote uvedou marketér Adam Ondráček a psycholožka Anna Francová, kteří ukážou, jak dalekosáhlé důsledky má podoba veřejného prostoru na lidský život. Venkovní reklama a veřejný prostor totiž už nejsou tématem estetickým, ale zdravotním.

Příklady nejlepších manuálů reklamy ve veřejném prostoru představí marketérka Gabriela Veenstra Skorkovská a to nejhorší z nelegální reklamy zakladatel iniciativy “Přidej se a strhni to” Zdeněk Jahn.

Keynote: marketér Adam Ondráček a psycholožka Anna Francová

Prezentovat a diskutovat budou:

Gabriela Veenstra Skorkovská, marketérka: O manuálech veřejné reklamy

Zdeněk Jahn (Přidej se a strhni to): O těch nejhorších pražských nelegálních reklamách

Martin Benda, zastupitel hl.m. Prahy a předseda komise designu a veřejného prostoru

Kdy: 30.5. od 18 hodin

Kde: Café Lajka, U Akademie 11, Praha 7

Exkluzivně pouze 30 míst. Snažíme se zachovat počet lidí a atmosféru, ve které může probíhat živá diskuze se všemi, nikoliv pouze prezentace. Registrace je sice zdarma, ale nutná.


Proč Kontra meetup?

Unikátní série diskuzních akcí zaměřená na trend marketing. Jak odlišit hype a trend? A proč se vlastně věnovat trend marketingu?

Komunikaci a marketingu schází autenticita. Tu můžete dohnat použitím aktuálních kulturních referencí a společenských trendů. Anebo ji můžete vytvořit tak, že půjdete proti nim. Protože o čem jiném značka koneckonců je, než o odlišení se. Ať už tak nebo onak, je klíčové znát do detailu společenské trendy. Probereme nadcházející i probíhající, vždy pod drobnohledem marketérů, psychologů, behaviorálních ekonomů, designérů a dalších hostů.

V sérii Kontra meetup se snažíme firmám, organizacím a jejich marketérům ukazovat, kde jsou v trendech ukrytá rizika, kudy vedou rudé čáry, které nesmí překročit aby si nerozezlili veřejnost a kde se naopak skrývají příležitosti. Společně se pak v diskuzi s vámi snažíme tyto příležitosti převést prakticky do realizovatelných plánů.


KONTRA brand studio

KONTRA je skupina lidí, kteří zasvětili jejich pracovní život tvorbě těch nejinteraktivnějších značek. Používáme k tomu design, behaviorální vědy i psychologii. Naším klientům pomáháme skrze marketingové strategie vytvářet růst, který je udržitelný.

Vždy, když pracujeme na novém projektu začínáme jej otázkou “Co když?”

Nevadí? To je dobře. Jsme trochu divní a rádi přesvědčujeme naše klienty, ať jsou také.

Jsme kontra, protože vždy jdeme jiným a novým směrem.

www.wearekontra.com

Můžete nás sledovat na Facebooku, Instagramu, Twitteru a LinkedIn, prohlédnout si co píšeme za články na blogu nebo si poslechnout některý z našich podcastů. Rozesíláme také newsletter.


Proběhlé akce:

Trendy 2019 (Roxy NoD)

Kontra meetup #1: Greenwashing (Café Lajka)

Kontra meetup #2: Hearables (Café Lajka)Share with friends

Date and Time

Location

Café Laika

366/11 U Akademie

170 00 Praha 7

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved