Kč1,197.90 – Kč4,995.79

Konference Content marketing 2020

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Sacre Coeur

31 Holečkova

150 00 Praha 5

Czechia

View Map

Refund Policy

Refund Policy

No Refunds

Event description
Konference Content marketing 2020 s podtitulem "Závazek značek" představí úspěšné case studies a pohled na to, co nás čeká v další dekádě.

About this Event

Konferenci pořádá Asociace content marketingu (ACM), která v České republice zaštiťuje oborové aktivity v oblasti content marketingu. ACM je členem britské asociace The Content marketing association (The CMA) a zároveň pak International content marketing forum (ICMF).

Konference Content marketing 2020 se ve svém čtvrtém ročníku zaměřuje na téma závazku značek vytvářet kvalitní obsah a jak na to?

V programu se představí například značky Ambiente, LMC, komunikace USA, VOGUE a další.

Keynote speaker:

Pieter Vereertbrugghen (President of the Belgian Association for Content Marketing Agencies, Managing Director Cypres)

Téma Pieterovy prezentace: Help I am losing control

Content marketing is hot. It's so hot that many marketers get burned by it. They do not fully understand the new marketing and communication world, where the audience, the customer puts himself right in the center. That is new and difficult for most marketers. They remain traditional marketers. Their biggest mistake is that they want to help their own brand. That is indeed what they always did.

Šárka Hamanová (PR managerka Ambiente)

Téma Šárčiny prezentace: Morek - Ambiente až na dřeň

Představit zaměstnancům misi a vizi firmy, seznámit nováčky s jedinečnostmi Ambiente a propojit Husákovy děti a mileniály – to byl impuls k vydání publikace Morek. Co tomu předcházelo, na čem si v Ambiente vylámali zuby a jak to nakonec dopadlo? Šárka Hamanová donese výtisky a řekne vám, jak obsah zpracovali a jak s ním dále nakládají.

Kateřina Borovanská (Managing Director FREYA, ACM, Fénix content marketing)

Téma prezentace Kateřiny: Komunikace luxusních značek a vývoj segmentu luxusu v následujících 5 letech - 10 hlavních výzev

Bez silných značek by neexistoval vypravěč příběhu, tedy berme v potaz brand, který formuje svůj firemní obraz. Jedním z nejlepších vypravěčů jsou pak značky ze segmentu luxusu, které cílí v kvalitě řezu laserem na své vybrané zákazníky a jejich touhy. Pomocí obsahového marketingu se zákaznické touhy vzbuzují. Jak svoje komunikační kanály plní značky jako Hermes, Burberry, Celine, Prada a další příklady komunikace luxusních značek. Jaká jsou témata a výzvy v komunikaci luxusního segmentu? A jak se celý segment vyvíjí ekonomicky – jsou tyto dva světy opravdu tak daleko, jak se často tváří management firem v ČR?

Marketing & Ekonomický výkon?

Přímá úměra, nebo dvě rovnoběžky?

1. Generační výměna - posun do postadvertising age i s ohledem na personální pojetí interních týmů firem/značek

2. Udržitelnost a etika společnosti a značek - Generace Z a Millenials jako driveři nákupů a jak silně (9 z 10) ovlivňuje "etický" kodex firmy jejich nákupní chování

3. Vizuální identita a svět značek - a jejich posun s ohledem na digital

4. In-store - jak se mění pod vlivem digitalu - cesta zákazníka od bodu A do bodu

5. E-commerce

6. Management změny celé customer journey a na to navazujících procesů ve firmě

7. Polarizace mass vs. luxury market

8. „Spotlight moments“ - a jak mohou proměnit rychle vnímání značky (jak kladně, tak negativně)

9. Content značek - jako závazek - manželství, ne jen flirt

10. Ekonomický a behaviorální prospekt v daném segmentu

Rudolf Kvíz (Managing Director Konektor Social)

Téma Rudolfovy prezentace: Možnost volby, aneb Amerika gratuluje Čechům k 30 letům svobody

Brand USA, jakkoliv se v posledních letech propírá v médiích, je stále spojený se splněnými sny, svobodou a demokracií. To svým způsobem značku USA zavazuje komunikovat tyto hodnoty a upozorňovat na ně i mimo Spojené státy. Do toho spadá i naše kampaň pro Americké velvyslanectví v České republice, které chtělo 30 let od revoluce poukázat, co Češi získali. A to navíc v době, kdy to začala řada Čechů zapomínat. Právě proto jsme se v kampani zaměřili hlavně na kraje, kde se může zdát, že svoboda a demokracie ztratila na důležitosti.Jak se prezentuje svoboda a demokracie v Zemi, kde jsou její základní principy třicet let po revoluci dennodenně pošlapávány? A proč to Čechům musí ukazovat Spojené státy?

Martin Vymětal (Business & Marketing Director Boomerang Communication)

Téma Martinovy prezentace: Šelmostroj: premiéra měření hodnoty obsahu

Když jste největší hráč na trhu, nesete za něj svůj díl odpovědnosti. V LMC to dobře vědí, a proto mění český svět práce – mimo jiné – úspěšným obsahem. Jak měřit jeho přínos a hodnotu pro značku? Martin Vymětal z Boomerangu vám představí nový způsob měření obsahového marketingu na příkladu největší rodiny firemních médií pro české personalisty.

Jan Javornický (Managing Director Elite Solutions)

Téma Janovy prezentace: Na počátku bylo slovo

Dnes má obsah nepřeberně podob, tvarů, barev, tónů i chutí. Kde leží hranice a kam až se můžeme odvážit na cestě za obsahem, který budou recipienti milovat? Přednáška obsahuje unikátní case study včetně výsledků klinického vyšetření, jak moc jsme se v agentuře zbláznili, když jsme spolu s Kytary.cz začali pořádat koncerty hudebních hvězd pro jediného diváka.

Dále vystoupí:

Andrea Běhounková (šéfredaktorka Vogue)

Jiří Caudr (Managing Director Book Therapy)

Marek Bouška (Managing Director BrandMark)

-----------------------------------------------------------------

Pro více informací a partnerství na této konferenci se neváhejte obrátit na: krebsova@freyacz.cz.

Pro platbu fakturou zašlete počet objednaných lístků a fakturační údaje na krebsova@freyacz.cz, děkujeme.

Společnost PRESCO GROUP, jako partner Konference Content marketing 2020, připravila pro účastníky tyto krásné bloky pro Vaše poznámky. Děkujeme!

Share with friends

Date and Time

Location

Sacre Coeur

31 Holečkova

150 00 Praha 5

Czechia

View Map

Refund Policy

No Refunds

Save This Event

Event Saved