Free

Kolektif Two Sides

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Kolektif House Levent

5 Talatpaşa Caddesi

Şişli, Istanbul 34394

Turkey

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Bir meseleyi, tek yönlü ele almak, dinlemek ve anlamak Kolektifli’nin harcı olarak bilinmez. Tek sesli, tek taraflı bir yaklaşım bize gelmez.

Hayatta her konuyu farklı yönlerini dinleyerek, zıt görüşlerine de önem vererek öğrenmenin gücüne inandık, faydasını sizinle de paylaşmak adına 4129GREY'in 'Creative Group Head'i Ahmet Terzioğlu'yla beraber bu felsefeden yeni, hızlı, meraklı, çok sesli ve renkli bir konuşma serisi çıkardık, ismini “Kolektif Two Sides” koyduk.

Bir fikri sıfırdan doğurup ellerinle büyütmek ve ona güzel bir gelecek hazırlamak yolunda ihtiyaç duyacağın tüm bilgilerin, tavsiyelerin, faydalı tartışmaların toplamı, “Kolektif Two Sides” serisinde.

Her ay bir konu ve etrafında dönen soru üzerine iki bambaşka yaklaşım, birbirine zıt varsayım dinliyoruz, çok seslilikten besleniyoruz.

Mesela: Bu ayın sorusu “İyi bir fikre kestirmeden nasıl gidilir?”e bambaşka bir yönden bakacak, fikir bulmanın bilinen bir yolu ya da formülüne, fikirlerin geldiği yere dair faydalı bir sohbet dönecek. Konuşmacı isimlerimizse yakında sizlerle.
Share with friends

Date and Time

Location

Kolektif House Levent

5 Talatpaşa Caddesi

Şişli, Istanbul 34394

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved