Sales Ended

Kitoks Meditacijos Vakaras Pradedantiesiems

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Vytautas Mineral SPA

Karalienės Barboros al. 2

59202 Birštonas

Lithuania

View Map

Refund Policy

Refund Policy

No Refunds

Event description

Description

Kas yra meditacija?

Kodėl visi ja taip žavisi ir kaip ji gali iš tikrųjų pakeisti kiekvieno žmogaus gyvenimą?

Ar jūs kada nors bandėte medituoti?

Visada girdžiu žmones sakant, kad išmokti medituoti yra sunku, ir jie pradeda save lyginti su budistų vienuoliais.

Jums nereikia būti vienuoliu ir jums net nereikalingos jokios priemonės. Jums reikia tiesiog įsiklausyti į save, savo mintis ir aplinką. Vis dar skamba sudėtingai? Viskas yra paprasčiau nei jums atrodo.

Sustodami minutėlei jūs išmoksite klausytis savęs, savo širdies plakimo, savo intuicijos, susijungsite su vidiniu žinojimu, ir galbūt rasite atsakymus į klausimus, kurie neduoda jums ramybės. Visa tai ir yra meditacija.

Meditacijos metu jūs galite sau leisti stebėti savo mintis, užfiksuoti kaip jūs jaučiatės ir kaip jaučiasi jūsų kūnas. Nors atrodo, kad tokia paprasta praktika, greitas mūsų gyvenimo būdas nebeleidžia mums sustoti ir įsiklausyti į save. Mes pradedame ieškoti sprendimų ten kur sunku juos rasti arba maskuoti iš pusiausvyros išėjusio organizmo simptomus su maistu, alkoholiu, narkotinėmis medžiagomis ar vaistais.

Dėl nuolatinio skubėjimo mes pradedame egzistuoti, bet ne gyventi. Mes pamirštame klausytis mūsų kūno poreikių ir mūsų intuicijos. Mes pradedame priimti kvailus sprendimus, paremtus kitų suvokimais ir nuomone, o ne sprendimus, kurie mums padėtų susikurti gyvenimo pilnatvę.

Jei jūs jaučiatės, kad pamirštate save ir daugiau rūpinatės kitais nei savimi, leiskite sau atsikvėpti ir išbandykite meditacijos metodą. Jūs sužinokite, kaip sulėtinti savo kvėpavimą ir atsipalaiduoti, kaip pradėti valdyti savo neigiamas mintis ir kaip pradėti klausytis savo kūno ir intuicijos.

Sandra pradėjo savo meditacinę kelionę prieš aštuonerius metus, tyrinėdama smegenų jėgą ir tai, kokią įtaką meditacija daro ne tik mūsų smegenims, bet ir mūsų kūnui ar gyvenimui.

Ieškodama naujų įrankių padėsiančių atverti mūsų pasąmonę ir ją perprogramuoti, Sandra Jurešiūtė baigė Theta gydymo (Theta Healing) metodo praktikos mokymus Londone, kur ji gyveno pastaruosius trylika metų.

Theta gydymo metodas sukurtas amerikietės Vianna Stibal, gilios meditacijos metu leidžia atverti mūsų pasąmonę ir ją perprogramuoti. Situacijos, kurios galbūt jums neleidžia pasiekti norimų rezultatų, ir dėl kurių jūs nuolat sau kartojate, kad jums nepavyks, gali būti pakeistos šios meditacijos metu.

Intensyvi Theta gydymo metodo praktika padėjo Sandrai atrasti savo intuiciją ir koučerės galias ir taip padėti klientams panirti į gilesnes meditacijos būsenas ir padėti atsikratyti ribojančių pasąmonės programų ir blokų.

Skirkite laiko sau, atsipalaiduoti ir patirti tai, ko galbūt dar nebuvote patyrę. Išmokite valdyti savo kvėpavimą ir atpalaiduoti savo kūną ir mintis. Palikite savaitės stresą už darbo durų ir įženkite į ramesnį ir džiaugsmingesnį savaitgalį su valandėle atsipalaidavimo ir geros nuotaikos.

Visi užsiregistravę turės progą gauti intuityvią sesiją su Sandra Juresiute.

Galite daugiau sužinoti apie Sandrą ir jos veiklą www.sandrajuresiute.com

Instagram https://www.instagram.com/sandra_juresiute/

Facebook https://www.facebook.com/sandrajuresiutewellbeing/

Date and Time

Location

Vytautas Mineral SPA

Karalienės Barboros al. 2

59202 Birštonas

Lithuania

View Map

Refund Policy

No Refunds

Save This Event

Event Saved