Free

KaleTalks - Bir Dişital Dönüşüm Hikayesi - Elif Doğan&Perihan Gürer

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Kale Holding Binası

Büyükdere Caddesi

Kaleseramik Binası

İstanbul, Levent 34330

Turkey

View Map

Event description

Description

KaleTalksxDijital Dönüşüm

Birinci yılını dolduran KaleTalks ile ilham veren buluşmalar devam ediyor!

#KaleTalks'ta Eylül ayında “Dijital Topuklar" kurucuları Elif Doğan ve Perihan Gürer'i ağırlıyoruz.

Elif Doğan ve Perihan Gürer, "Dijital Topuklar - Bir Dişital Dönüşüm Hikayesi" başlıklı sunumları ile 20 Eylül 2018 Perşembe günü katılımcılarla buluşacak.

İsteyen herkesin ücretsiz olarak katılabileceği etkinliğe Eventbrite üzerinden ( http://bit.ly/kaleTalksdijitaltopuklar ) kayıt olabilirsiniz.


20 Eylül 2018 Perşembe

18:00
Kale Holding Binası
Büyükdere Caddesi Kaleseramik Binası 34330 Levent İSTANBUL


Elif Doğan

Tarsus Amerikan Koleji’nin ardından Marmara Üniversitesi’nde işletme lisansı, Amerika’da pazarlama üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı. Gönlünden daha sosyal bir alanda var olmak geçtiğini fark edince sivil toplum örgütlerinde kaynak geliştirme üzerine çalışmaya başladı. Anne olduktan sonra Türkiye’ye dönüş yapan ve kurumsal hayata ara veren ayrılan Doğan, 2009 yılından bu yana blog yazıyor. 2016 yılında yarattıkları Dijital Topuklar’ı Peri’yle birlikte yönetirken, 2013’te çıkan ilk kitabı “Annelik Her Zaman Tozpembe Değil”in ardından ikinci kitabı üzerinde çalışıyor.

Perihan Gürer

Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği ve İstanbul Üniversitesi işletme yüksek lisansının ardından anne olmasıyla birlikte tekstil sektöründeki çalışma hayatına veda eden Perihan Gürer, başka uykusuz anneler ile birlikte 2012 yılında UykusuzAnneler.com’u kurdu. 2016’da Elif’le birlikte ortaya çıkardıkları Dijital Topuklar’ı büyütürken, bir yandan da Uykusuz Anneler’i anneleri ve kadınları ilgilendiren her konuda faydalı, eğlenceli ve empatik içerik üreten bir platform olarak yönetmeye devam ediyor.

Share with friends

Date and Time

Location

Kale Holding Binası

Büyükdere Caddesi

Kaleseramik Binası

İstanbul, Levent 34330

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved