£20

KAHKAHA YOGASI “Gülmek, iki insan arasındaki en kısa mesafedir” Vic...

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

The Exchange

75 London Road Twickenham TW1 1BE

London

TW1 1BE

United Kingdom

View Map

Refund Policy

Refund Policy

No Refunds

Event description

Description

DESCRIPTION

www.refresh-yourself.co.uk

We are an international social enterprise and would like to invite friends for sharing, learning and networking. This is a social responsibility project at which our keynote speakers participate free of charge, the income is dontated to www.mind.org.uk as well as to Güneş Umuttur - an Turkish iniative supporting Anatolian pupils.

REFRESH YRSLF ekibi, Londra'da yaşayan 6 Türk kadından oluşmaktadır. Amacımız United Kingdom'da yaşayan Türk ve/veya Türk olmayanları birbirleriyle buluşturmaktır. REFRESH YRSLF toplantılarıyla hedeflediğimiz, birbirimizden öğrenebilmek, birbirimiz ile sosyalleşmek ve birbirimizi tamamlayabilmektir. Bu oluşum herhangi bir ticari kaygı gütmediği gibi, tüm konuşmacılarımız ücretsiz katılıp, katılım bedelinin bir kısmı www.mind.org.uk ayrıca Türkiye'de Güneş Umuttur özel yardımlaşma inisyatifini bağışlanmaktadır.


This program will be run in Turkish. Bu program Türkçe yürütülecektir.

KAHKAHA YOGASI

Beraber gülerek sebepsiz neşeyi paylaşalım, kahkahanın faydalarını öğrenelim ve en sıcak bağlantıyı kuralım.

“Kahkaha Yogası”, nedensiz gülme ile, yoga nefes tekniklerini birleştiren eşsiz bir egzersizler bütünüdür. İstekle yapıldığında, bedenin gerçek ve sahte kahkahayı ayırt edemediği bilimsel gerçeğine dayanır. Dolayısıyla kahkaha gerçek de olsa, sahte de olsa aynı fizyolojik ve psikolojik faydalardan yararlanılır.

Birlikte gülen insanların, mutluluk için gerekli olan sosyal bağlar kurmalarına, sıkı bir birlik oluşturmalarına yardım eder. “Kahkaha Yogası”nın amacı insanların yargısızca kalpten bağ kurmalarıdır ve yoganın gerçek anlamı da zaten budur. Kahkaha Yogası fiziksel sağlığı destekler, bedene ve beyne daha fazla oksijen gitmesini ve sonucunda kişinin daha enerjik ve daha sağlıklı hissetmesini sağlar. Olumsuz düşünce ve duyguları uzaklaştırır ve içsel yapınızla bağlantıya geçmenize destek olur.

Beden ve zihninizi gülmek için eğitebilirsiniz. Espri veya mizaha ihtiyaç duymaksızın, neden ve koşullardan ayrıştırılmış kahkaha ile yüzünüzün gülmesini şansa bırakmayın.


BÜŞRA SESİŞEN; 24 yılı aşkın süreli kurumsal hayatında perakende, satış, insan kaynakları uzmanlığı ve yöneticilik yapmıştır. 2003 yılından beri kurumsal firmalarda eğitmen, danışman ve yönetici olarak çalışan ve eğitmenlik, danışmanlık çalışmalarına devam eden Büşra Sesişen Profesyonel Koç, Nefes Koçu, Lisanslı Heal Your Lİfe® Workshop Eğitmeni ve Kahkaha Yogası Lideridir.

Halen profesyonel koçluğun ve Heal Your Life workshop liderliğinin yanında dsm training’de eğitmen ve yönetici olarak çalışmaktadır. Kişisel gelişim, Nefes, Dışavurumcu Sanat, Yaşayarak Öğrenme, Farkındalık ve Spiritüalizm ile ilgili birçok eğitime katılmakta ve seminerler/grup çalışmaları düzenlemektedir. Refresh Yrslf İstanbul kurucu üyelerindendir.


Please note that all workshop participants are required to arrive 15 minutes prior to start. We cannot offer refunds or exchanges, but your ticket is transferrable to a friend, family member, or another individual interested in the workshop if you are not able to attend. Refresh Yourself team guarantees to run the program with a minimum of 3 participants.

Share with friends

Date and Time

Location

The Exchange

75 London Road Twickenham TW1 1BE

London

TW1 1BE

United Kingdom

View Map

Refund Policy

No Refunds

Save This Event

Event Saved