€49

Kā stendā prezentēt savu uzņēmumu, lai ieguldītais atmaksātos

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Doma laukums 2

LV-1050 Rīga

Latvia

View Map

Refund Policy

Refund Policy

Refunds up to 7 days before event

Event description

Description

Latvijā regulāri notiek simtiem pasākumu, kur ir iespēja piedalīties ar savu stendu, taču stenda esamība nav brīnumnūjiņa. Ja neesam iepriekš sagatavojušies un nezinām, kā sevi prezentēt un kā iesaistīt apmeklētājus, tad, visticamāk, atdeves nebūs un ticība šim mārketinga kanālam būs zudusi.

Seminārs "Stends izstādē vai pasākumā - kā iegūt jaunus klientus un atpelnīt investīcijas" būs vērtīgs tiem uzņēmuma darbiniekiem, kuri ikdienā ir atbildīgi par pārdošanas, mārketinga un komunikācijas aktivitātēm. Īpaši aicinām to uzņēmumu pārstāvjus, kuriem nav atsevišķas mārketinga vai pārdošanas nodaļas - kur darbinieki ir “cilvēks - orķestris” un dara visu paši.

Biļetes uz semināru iespējams iegādāties gan kā privātpersonai, gan kā juridiskai personai, rēķina apmaksu veicot tiešsaistē.

Ja vēlaties apmaksu veikt ar bankas pārskaitījumu, sūtiet rēķina pieprasījumu un uzņēmuma rekvizītus uz inese@lejinasleiers.lv, norādot cik biļetes vēlaties iegādāties. Šis papildu pakalpojums maksā 5,00 eiro par rēķinu.

Share with friends

Date and Time

Location

Doma laukums 2

LV-1050 Rīga

Latvia

View Map

Refund Policy

Refunds up to 7 days before event

Save This Event

Event Saved