€79 – €217

Kā neapmaldīties datu apstrādes mežā. GDPR komunikācijā

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Riga Graduate School of Law

Strēlnieku iela 4A

LV-1010 Rīga

Latvia

View Map

Event description

Description

Vai organizē klientu pasākumus, pieraksti datorā vai stilīgā plānotājā potenciālo klientu vārdus, aktīvi izmanto e-pastu mārketingu, publicē fotogrāfijas populārajos sociālajos tīklos?

Vai esi padomājis, vai tavas darbības atbilst jaunās Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām? Regula stāsies spēkā jau 2018. gada 25. maijā un paredz būtiski jaunas prasības personas datu apstrādei un privātuma aizsardzībai. Trakākais ir, ka par privātuma aizsardzību atbildīgs būs teju ikviens, kas darbojas ar personas datiem ārpus savas mājsaimniecības. Savukārt personas dati ir jebkas, kas var identificēt citu cilvēku - ne tikai vārds, bet arī bilde, adrese, un varbūt pat šī cilvēka kaķis.

Regula ir ļoti gara un sarežģīta - pat juristam, to lasot, var rasties sajūta kā maldoties meža biezoknī. Šajā seminārā mēs palīdzēsim atrast labākās taciņas cauri šim biezoknim. Vai vismaz ieraudzīt, ka īstenībā pat šis lielais mežs tomēr sastāv no atsevišķiem kokiem, kas katrs pats par sevi nemaz nav tik briesmīgs.

KAM APMEKLĒT

Seminārs būs vērtīgs tieši komunikācijas un pārdošanas ekspertiem - ikdienas praktiķiem un plānotājiem: sabiedrisko attiecību vadītājiem un projektu vadītājiem, mārketinga vadītājiem un tiešās pārdošanas speciālistiem. Cilvēkiem, kas ikdienā strādā ar personas datiem, uzrunā citus cilvēkus un sazinās ar tiem.

SEMINĀRA VADĪTĀJA

Baltijā vadošā zvērinātu advokātu biroja Sorainen zvērināta advokāte Ieva Andersone

FORMĀTS

Lekcija, jautājumi, iespējamās problēmsituācijas un priekšlikumi to risināšanai.

REZULTĀTS

Pēc semināra jūs zināsiet svarīgāko, kas komunikācijas praktiķiem būs jāievēro pēc 25. maija. Juridiskās un IT nianses lai paliek šo nozaru profesionāļiem. Šī lekcija neatbrīvos jūsu uzņēmumu no mājasdarba veikt apstrādāto datu auditu un novērtējumu. Taču mēs koncentrēsimies uz to, lai vismaz komunikācijas praktiķu darba rezultātā uzņēmums vai iestāde ir drošībā arī Vispārīgās datu aizsardzības regulas izpratnē.

SATURS

1. Bez teorijas tomēr nevar.

 • Kāpēc vajadzīgs jaunais regulējums? Privātuma aizsardzības pamatprincipi.
 • Kas ir personas dati? Pamatlietas, ko Regula paredz un kas katram uzņēmumam ir jāizdara līdz Regulas ieviešanai (nu labi, vismaz ļoti drīz pēc tam).

2. Bet ko darīt praktiski: komunikācija un pasākumi.

 • Kā izlemt un nodrošināt, kam informācija paredzēta un pieejama.
 • Kādu informāciju drīkst ievietot, kādu nedrīkst, vai drīkst ievietot fotogrāfijas, ja drīkst, tad kādas: uzņēmumu, iestāžu mājaslapās, informatīvajos izdevumos, sociālo tīklu kontos.
 • Lai tālākā komunikācija būtu Regulai atbilstoša un neviens nesūdzētos par savu bildi no pasākuma sociālajos tīklos - kā pareizi veidot vienošanos ar darbiniekiem, brīvprātīgajiem, apmeklētājiem?
 • Organizējot pasākumus, kuru fotogrāfijas vai video materiālus pēc tam plāno publiskot (publicitāte, sociālie tīkli, mājaslapas) - ko darīt, lai to drīkstētu darīt.

3. Datu drošība un tālākā apstrāde.

 • Ko darīt ar esošajām datubāzēm, ekseļiem, epastiem un fotogrāfijām?
 • Kā rūpēties par to, lai dati vienmēr būtu drošībā?
 • Kā pārraudzīt informācijas saimniecību un turēt tikai vajadzīgo?
 • Ar ko nodrošināties ikreiz, kad nododat personas datus trešajām pusēm?
 • Kā atbildēt informācijas izsniegšanas, mainīšanas un dzēšanas pieprasījumiem?
 • Kā process izskatās ar bērnu datiem? Kad drīkst, uz kādiem nosacījumiem fotografēt un attēlus izmantot.

4. Visu mēs noteikti neiedomājāmies pateikt: jautājumi un atbildes.

DALĪBA

79 eiro

Biļetes uz semināru iespējams iegādāties gan kā privātpersonai, gan kā juridiskai personai, rēķina apmaksu veicot šajā platformā.

Ja vēlaties apmaksu veikt ar bankas pārskaitījumu, sūtiet rēķina pieprasījumu un uzņēmuma rekvizītus uz inese@lejinasleiers.lv, norādot cik biļetes vēlaties iegādāties. Šis ir papildu pakalpojums un maksā 5,00 eiro par rēķinu.

Share with friends

Date and Time

Location

Riga Graduate School of Law

Strēlnieku iela 4A

LV-1010 Rīga

Latvia

View Map

Save This Event

Event Saved