Free

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Robert Kolej

87 Kuruçeşme Cad.

Beşiktaş, İstanbul 34345

Turkey

View Map

Event description

Description

Robert Kolej Genç Başarı kulübü olarak bu sene üçüncüsünü düzenlediğimiz “Gençlik Zirvesi”nde sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Etkinliğimiz 10 Mart 2019 tarihinde Robert Kolej Suna Kıraç Tiyatro Salonu'nda gerçekleşecektir. Kulübümüzün ve etkinliğimizin Instagram sayfalarından (@jarczirve ve @rc_ja) detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sorularınız için aşağıdaki mail adresinden kulübümüzün iletişim sorumlusuna ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Robert Kolej Genç Başarı Kulübü

info@ja-rc.orgFAQs / Sıkça Sorulan Sorular


Etkinlik hangi yaş aralığı içindir?

Etkinliğimiz yalnızca lise öğrencileri içindir.


Etkinlik konseptini açıklayabilir misiniz?

Etkinliğimize her daldan, kendi alanında başarılı kişileri yaşıtlarımıza konuşma yaparak ilham ve motivasyon kaynağı olmaları ve yol göstermeleri için okulumuza davet ediyoruz.


Kaydolmak için hangi soruları cevaplamam gerekiyor?

Kayıt formunda adınız-soyadınız, TC kimlik numaranız, e-mailiniz, okulunuz, cep telefonu numaranız, doğum tarihiniz ve statünüz ile ilgili bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Eğer birden fazla kişi için kayıt yapıyorsanız her bir kişi için bu bilgileri doldurmak durumundasınız. Aynı anda en fazla 20 kişi için kayıt yapabilirsiniz.


Etkinlik alanına nasıl gelebilirim?

Metro ve otobüsü tercih ederseniz "Nispetiye" duraklarında inip yürümeniz ya da taksi tutmanız gerekecektir. Eğer metrobüsü tercih ederseniz en yakın durak "Zincirlikuyu" durağıdır ve buradan sonra taksi tutmanız ya da metroya aktarma yapıp "Nispetiye" durağına gitmeniz ve daha sonra taksi tutmanız gerekecektir. Okulun içine taksi ile girmeniz mümkün olmayacaktır fakat okul kapısından servislerimiz olacaktır.


Yer ayırtabilir miyim?

Maalesef yer ayırtmak mümkün değildir. Katılımcılarımız arasında ayrım yapma durumumuz olmadığından ilk gelene ilk hizmet esası mevcuttur.


Kaçta etkinlik alanında olmalıyım?

Etkinlik başlamadan önce herkesin kayıt onaydan geçmesi gerekmektedir. Kapılarımız 07.45'te açılacaktır. Etkinlik başlangıç saatinden erken gelmeniz durumunda hem kayıt onay işlemi için daha az sıra bekleyeceksinizdir hem de daha güzel bir yere oturma şansınız artacaktır.


Geç kalırsam ne olur?

Etkinliğin zamanında ve sorunsuz başlaması için etkinliğin başlama saati olan 09.00'da kapılar kapatılacaktır. Geç kalmanız durumunda etkinlik salonuna maalesef kabul edilmezsiniz.


Etkinlik alanında sigara serbest mi?

Okulumuzun tamamı dumansız hava sahasıdır.


Size nasıl ulaşabilirim?

info@ja-rc.org adresine mail atabilirsiniz veya @jarczirve / @rc_ja Instagram hesaplarına DM yolu ile ulaşabilirsiniz.


Etkinlik ücretli mi?

Etkinliğimiz ücretsizdir.


Basılı biletimi getirmek zorunda mıyım?

Değilsiniz fakat getirmeniz durumunda okula geldiğinizde kayıt onay işleminiz çok daha hızlı olacaktır.


Gelmemem durumunda biletimi arkadaşıma verebilir miyim?

Maalesef. Okulumuzun güvenliği biletinizdeki ve kimliğinizdeki ismin uyumlu olması durumunda sizi içeriye alacaktır. Bu durum güvenlik içindir.


Yemek temin edecek misiniz?

Evet, her katılımcımız için kumanya temin edilecektir. Herkes kendilerine kayıt onay işlemi esnasında verilecek biletler ile kumanyalarını alabilir. Onun dışında etkinlik alanına kurulacak yiyecek ve içecek standlarından da (ücret karşılığında) yiyecek ve içecek temin etmeniz mümkün.


Dress code var mı?

Evet, business-casual giyinmeniz beklenmektedir.

Share with friends

Date and Time

Location

Robert Kolej

87 Kuruçeşme Cad.

Beşiktaş, İstanbul 34345

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved