Jak začít podnikat při studiu na střední škole

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Event description
Studujete střední školu a láká vás podnikání? Přijde vám ale, že to nejde dohromady? O opaku vás přesvědčí mladý podnikatel Adrian Drozdek.

About this Event

Jak začít podnikat při studiu na střední škole? Jak najít lidi se stejným zápalem? Jak přetvořit ještě neověřenou myšlenku v opravdový produkt? Tohle všechno a ještě víc se dozvíte na interaktivní přednášce o podnikatelském příběhu firmy Dejkafe.

Kdo vás tématem provede?

O svůj příběh se podělí Adrian Drozdek, zakladatel společnosti Dejkafe, která umožňuje milovníkům kávy za měsíční předplatné vychutnat si každý den v měsíci kávu a u toho poznávat více jak 50 skvělých kaváren

Přednáška proběhne v Rajské budově VŠE v učebně RB 203. Nevíte, jak se do učebny dostat? Nevadí! Navigace na místě Vás do učebny dovede.

Zajímají Vás další akce ze Startup Festivalu?

Na Startup Festivalu vás čeká ještě více přednášek, workshopů a panelových diskuzí. Pro více informací navštivte náš web nebo sledujte fb event!

Na letošním Startup Festivalu se představí začínající startupy, ale i ostřílení hráči na trhu. Poznejte českou startupovou scénu offline v jeden den a ve skvělé festivalové atmosféře.

Těšíme se na Vás už 11. 10. 2019 na VŠE!

Date and Time

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved