Jak połączyć kaskadowe i zwinne zarządzanie projektem?

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

IFE

IFE, ul. Żwirki 36, Łódź

Aula IFE

Łódź

Poland

View Map

Event description

Description

Zastanawiasz się czasami czy da się pogodzić kota z niedźwiedziem?

Tak naprawdę mowa przecież o codziennym łączeniu i niełatwych wyborach pomiędzy zwinnym, a kaskadowym zarządzaniem projektami.

Jak sobie radzić pracując na punkcie przecięcia tak różnych kultur pracy, gdy po jednej ze stron wszyscy są po imieniu, a po drugiej pani sekretarka parzy kawę dla pana prezesa? Gdy po jednej stronie Twój klient buduje wkurzenie z każdym kolejnym tygodniem pracy, a po drugiej wkurzy się na końcu tej wspólnej drogi?

Podczas tego spotkania porozmawiamy o BHP pracy w środowisku łączącym obie filozofie; o zaletach i trudnościach, jakie napotykamy w procesie pracy z metodykami; a także o tym, jak z obu podejść wybrać to, co najlepsze, czy warto i czy da nam to gwarancję na podniesienie efektywności pracy projektowej i pozwoli zrealizować projekt z sukcesem – o cudach innym razem – tj… zrealizować projekt zgodnie z większością założeń.

Jeśli ciekawi Was w czym kot jest lepszy od niedźwiedzia, a w czym niedźwiedzia nie da się zastąpić, choćby się kot bardzo starał, to ten wykład jest właśnie dla Was!

Prowadząca: Justyna Zalewska


Ponad 12 lat doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań w obszarach IT i produkcji, zarządzania procesami, produktami, projektami i zasobami ludzkimi dla największych organizacji na świecie.

Absolwentka Politechniki Łódzkiej na wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej oraz programów rozwojowych Total Leadership i Business Advisor w ICAN Institute.

Praktyk zarządzania projektami i zespołami projektowymi w metodykach PMI, Agile, Lean Manufacturing. Autor procesów zarządzania i narzędzi zwiększających jakość, szybkość i terminowość dostarczanych produktów i usług.

Uczestnik i trener licznych szkoleń z obszaru zarządzania, metodyk projektowych, umiejętności miękkich i prowadzenia biznesu.

Certyfikowany Praktyk NLP i miłośnik narzędzi wspomagających rozwój osobisty.

Twórca Mindful Management i autor biznesowych artykułów z obszaru zarządzania.Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w regulaminieShare with friends

Date and Time

Location

IFE

IFE, ul. Żwirki 36, Łódź

Aula IFE

Łódź

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved