Jak napsat dobrou esej? Workshop s Ondřejem Černým vol.III

Actions Panel

Jak napsat dobrou esej? Workshop s Ondřejem Černým vol.III

Získej praktické tipy a rady, jak napsat dobrou esej, ale i konkrétní feedback na tebou napsanou esej. Hands-on workshop ve Student Hubu.

When and where

Date and time

Location

Student Hub Bakala Foundation Tržiště 13 (4. patro) 118 00 Praha 1 Czechia

Map and directions

How to get there

About this event

  • 1 hour 30 minutes
  • Mobile eTicket

Tento workshop je určený primárně pro uchazeče o stipendium Scholarship. Uchazeči, kteří do stanoveného data pošlou svou vlastní esej, mají možnost získat konkrétní feedback a tipy na zlepšení na workshopu vedeném Ondřejem Černým. Na workshop je možné se připojit i online, ale kapacita je limitovaná.

Ondřej Černý, stipendista Bakala Foundation a člen hodnotící komise programu Scholarship. Studoval klasické jazyky a filosofii na University of Oxford. V rámci workshopu Tě seznámí s teorií o kompozici esejí i praktickými radami.

Jak se můžeš workshopu zúčastnit?

  • Zvolíš si, zda se chceš workshopu účastnit prezenčně, nebo se připojit online (je třeba mít Gmail nebo jiný účet na Googlu).
  • Zaregistruj se a pošli esej v termínu.
  • V čtvrtek 29. prosince po 12:00 ti pošleme link k instruktážnímu videu od Ondřeje, kde najdeš všechny potřebné informace k napsání eseje.
  • Deadline na odevzdání eseje je čtvrtek 5.ledna v 23:59
  • Esej pošli na adresu: studenthub@bakalafoundation.org
  • Ondřej si tvoji esej přečte, ohodnotí a připraví feedback.
  • V úterý 10.ledna od 16:30 proběhne workshop s Ondřejem, kde budou účastníci mít možnost konzultovat své eseje. Ondřej dá feedback na jednotlivé eseje a poradí jak na nich zapracovat, aby byl výsledek co nejlepší.

ONLINE připojení: Workshop proběhne prostřednictvím videohovoru Google Meet. K účasti je nezbytné mít Gmail (nebo jiný účet na Googlu) a použít tento e-mail při registraci. Link k videohovoru dostaneš v průběhu úterý 10. ledna na email, kterým jsi se registroval/a.

Kapacita je omezená na 15 osob prezenčně ve Student Hubu a 10 osob pro online připojení a registrace je závazná. Esej na téma, které si zvolíš, piš v anglickém jazyce a v maximálním rozsahu 600 slov.

Téma eseje

1) "Which human profession will be the last one to be displaced by robots?"

2) "What do you think could be done for the advancement of your field?"

3) "Being or having?"

Těšíme se na vaši účast!

 Akci pořádá Bakala Foundation Student Hub.

Poskytnutím vaší e-mailové adresy dáváte organizátorovi akce svolení nakládat s poskytnutými daty za účelem občasného zasílání novinek a pozvánek na akce. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat. 

Na této akci mohou být pořizovány fotografie a video k propagačním účelům nadace Bakala Foundation. Svou účastí potvrzujete, že s foto-video záznamem Vaší osoby souhlasíte . Pokud si to nepřejete, prosím informujte nás před začátkem akce.