Jak na stáž k Zaha Hadid nebo David Chipperfield Architects?

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Online Event

Event description
Jaká byla stáž u Zaha Hadid Architects a jak je možné získat stáž u Davida Chipperfielda? Přihlas se do soutěže Kaplicky Internship!

About this Event

Připoj se k webináři a dozvíš se, jaké to je být na stáži v jednom z nejznámějších architektonických studií, jako je Zaha Hadid Architects. Vítězka Kaplicky Internship 2016 Petra Ross nám poví, jak jí tato zkušenost otevřela nové obzory a jaké možnosti jí přinesla. Dozvíš se o práci architekta v Londýně i o životě mimo kancelář. Naším druhým hostem bude Julia Loughnane, která nám představí ateliér David Chipperfield Architects, do něhož se můžeš na stáž vydat i ty, když se zapojíš do letošní soutěže Kaplicky Internship.

Webinář proběhne v angličtině

Akci pořádá Student Hub Bakala Foundation. Proběhne online prostřednictvím videohovoru Google Hangouts Meet. Abyste se videohovoru mohli zúčastnit, je třeba mít Gmail nebo jiný účet na Googlu a použít tento e-mail při registraci, která je pro účast nutná.

Připoj se k události na Facebooku!

Petra Ross – Po výhře v soutěži Kaplicky Internship 2016 byla na stáži u Zaha Hadid Architects. Poté se vrátila do Belgie, kde si dokončila autorizaci, a nyní spolu s multidisciplinárním týmem CONIX RDBM Architects vede návrh dvou výškových budov s přilehlými stavebními bloky, čtyř hotelů a dalších multifunkčních budov v Holandsku a Belgii. Je spoluzakladatelkou CO-lab R&D platformy, kde se z její práce stal dream job 😊

Julia Loughnane – Julia se připojila k týmu David Chipperfield Architects v roce 2012 a pracovala na široké škále projektů v Londýně i v zahraničí, včetně luxusního resortu v Kataru či přestavby sídla americké ambasády v Londýně, které je zaneseno v nejvyšší kategorii britského Zákonného seznamu budov zvláštního architektonického nebo historického významu. V poslední době se Julia podílí na dvou významných kulturních projektech v USA a Evropě a také externě přednáší na architektonických fakultách v Británii a Irsku.

Přihlas se do soutěže Kaplicky Internship a vyraz na stáž!

Na vítěze 6. ročníku soutěže Kaplicky Internship čeká tříměsíční placená stáž v londýnském ateliéru David Chipperfield Architects! Soutěže se můžou zúčastnit studenti a čerství absolventi architektonických oborů českých vysokých škol. Téma soutěžních prací je volné a můžeš přihlásit svou bakalářskou či diplomovou práci. Čas máš do 6. července 2020. Přihlas se zde!

Jak bude webinář probíhat?

  • Odpoledne v den konání zašleme zaregistrovaným účastníkům odkaz na videohovor.
  • Nejpozději do 16:20 se prosím připojte k videohovoru.
  • Otázky můžete pokládat písemně přes chat.
  • V případě dotazů se obraťte na Paulínu Turisovou na turisova@bakalafoundation.org

Poskytnutím vaší e-mailové adresy dáváte organizátorovi akce svolení nakládat s poskytnutými daty za účelem občasného zasílání novinek a pozvánek na akce. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Share with friends

Date and Time

Location

Online Event

Save This Event

Event Saved