Jak jednoduše řídit životní cyklus zákazníka na platformě Salesforce

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Event description
Přijďte si prakticky vyzkoušet nejpoužívanější CRM na světě - Salesforce a zjistěte, co všechno dokáže. Soutěžte také o zapujčení Tesly X!

About this Event

Přijďte si prakticky vyzkoušet nejpoužívanější CRM na světě - Salesforce. Ukážeme Vám, jak jej využít pro řízení obchodu. A protože Salesforce není jen CRM - dozvíte se například jak udělat soutěž o zapůjčení Tesly X, o které se bude soutěžit na stánku Enehano Solutions.

Kdo vás tématem provede?

Workshop povede Tomáš Vrzák, Pre-sales Consultant společnosti Enehano Solutions, která pomáhá firmám s digitální transformací. Mezi její klienty patří například ČSOB, Kiwi, Equa bank nebo T-mobile.

Workshop proběhne v Rajské budově VŠE v učebně RB 103 v 12:00. Nevíte, jak se do učebny dostat? Nevadí! Navigace na místě Vás do učebny dovede.

Zajímají Vás další akce ze Startup Festivalu?

Na Startup Festivalu vás čeká ještě více přednášek, workshopů a panelových diskuzí. Pro více informací navštivte náš web nebo sledujte fb event!

Na letošním Startup Festivalu se představí začínající startupy, ale i ostřílení hráči na trhu. Poznejte českou startupovou scénu offline v jeden den a ve skvělé festivalové atmosféře.

Těšíme se na Vás už 11. 10. 2019 na VŠE!

Date and Time

Location

Vysoká škola ekonomická v Praze

1938/4 náměstí Winstona Churchilla

130 67 Praha 3

Czechia

View Map

Save This Event

Event Saved