Free

İTÜ Çizginin Dışındakiler III

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Süleyman Demirel Kültür Merkezi

İTÜ Ayazağa Kampüsü

İstanbul, Sarıyer 34467

Turkey

View Map

Event description
Herkesin bildiği yoldan gitmeyip kendi yolunu çizenler 12 Aralık 2019’da İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde toplanıyor

About this Event

İTÜ Girişimcilik Kulübü ile Çizginin Dışı'na çıkmaya hazır mısın?

Herkesin içten içe yazmak istediği bir hikaye vardır. Kendi içinden gelen cılız bir sestir bu. Ona kulak vermek çoğu zaman mümkün olmaz. O bize: “Çizginin dışına çık!” der.” Kendin ol.”, “Sınırlarını kendin belirle.” Hayat koşuşturmasında bu mümkün olmayabilir.

Bizim bu etkinliği düzenlemekteki amacımız biraz da bu: Farkındalık yaratmak, cesaretlendirmek ve ilham olmak. Bırakalım da herkes kendi çizgisini kendi çizsin. Bırakalım da “Tutkuları gelecekleri olsun.”

İTÜ Girişimcilik Kulübü olarak düzenlediğimiz “Çizginin Dışındakiler”; kalıplaşmış kariyer planları yerine tutkuları yolunda, kendi motivasyonları ile ilerlemiş kişilerin konuşmacı olduğu etkinliktir.

12 Aralık 2019’da İTÜ SKDM’de gerçekleşecek Çizginin Dışındakiler yine önemli isimleri ağırlayacak. Ayazağa Kampüsü’nde gerçekleşecek etkinliğin taslak programı yakında açıklanacaktır.

Bizimle birlikte harika bir gün geçirmek için hemen formu doldur, girişimcilik ekosisteminin, sosyal medyanın, iş ve sanat dünyalarının en sıradışı isimlerini, en çılgın gezgin ve aşçıları ağırlayacağımız Çizginin Dışındakiler IIIde yerini ayırt!

cizginindisindakiler.com

Share with friends

Date and Time

Location

Süleyman Demirel Kültür Merkezi

İTÜ Ayazağa Kampüsü

İstanbul, Sarıyer 34467

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved