Sold Out

IT BarMeet by InTENSO

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Doctors' Bar

8 Świętego Mikołaja

50-125 Wrocław

Poland

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

27 września zapraszamy Was na pierwsze spotkanie organizowanie przez wrocławski software house: InTENSO.

Jesteś front-end developerem, chcącym poszerzyć swoją wiedzę na temat Reacta? Technical writerem zainteresowanym pracą w branży IT? A może studentem, który dopiero poszukuje swojej ścieżki kariery? Przyjdź i posłuchaj o pracy i rozwiązaniach w naszym zespole.

Spotkanie zaczniemy od prezentacji kim jesteśmy. Krzysztof Skoropada krótko przedstawi Wam, jakie produkty, z których jesteśmy znani w Polsce i na świecie, tworzymy na co dzień w naszym zespole. Tuż po tym Piotr Patrzek wprowadzi Was w tajniki wykorzystania ReactJS w JIRA na przykładzie jednego z naszych add-onów. Następnie Katarzyna Pawlak podzieli się z Wami historią o tym jak nie-programista może znaleźć swoje miejsce w zespole deweloperów. Spotkanie zakończy Tomasz Krzyżowski prezentacją o tym, jak trafił do naszego zespołu oraz z jakimi zadaniami zmierzył się w pierwszych dniach swojej pracy jako front-end developer.

Po części merytorycznej zapraszamy na wspólne piwo, dyskusje i rozmowy na różne tematy (nie tylko o IT).


AGENDA

18:00 - Krzysztof Skoropada "Jak zdobyć 2000 klientów w ciągu 3 lat?"

18:20 - Piotr Patrzek “Komponenty reactowe w JIRA”

18:45 - Katarzyna Pawlak “Miejsce Technical Writera w zespole deweloperów”

19:10 - Tomasz Krzyżowski “ReactJS w ES6”

19:30 - Networking


GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Klimatyczny Doctors' Bar w samym sercu Wrocławia (ul. Św. Mikołaja 8).


KIM SĄ NASI PRELEGENCI?

Krzysztof Skoropada: Zarządza zespołem tworzącym aplikacje rozszerzające możliwości produktów firmy Atlassian. Przebrnął przez wszystkie szczeble zawodowej kariery: od programisty, przez Atlassian Experta, po Head of Atlassian add-ons. Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego.

Piotr Patrzek: Lider zespołu deweloperów. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Programista z prawie 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Zawsze znajduje czas na pomoc innym.

Katarzyna Pawlak: Opracowuje dokumentację dla użytkowników naszych produktów. Rozwija się w kierunku user experience. Kreatywna, sumienna, dbająca o każdy szczegół w swojej codziennej pracy. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej.

Tomasz Krzyżowski: Student informatyki Politechniki Wrocławskiej. Aktualnie frontendowiec, ale ciągle poszukujący - otwarty również na naukę backendu. Komunikatywny, a wręcz wygadany, gracz zespołowy.

Brzmi ciekawie? Zapraszamy do rejestracji* :)


Do zobaczenia 27 września 2017!

*Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Share with friends

Date and Time

Location

Doctors' Bar

8 Świętego Mikołaja

50-125 Wrocław

Poland

View Map

Save This Event

Event Saved