İş Modeli Tasarımı ve İnovasyonu

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

SANTRAL

Tahtakale Mahallesi, Vasıf Çınar Cad. No:23, 34116 Fatih, İstanbul

Fatih

Istanbul, 34116

Turkey

View Map

Event description

Description

Etkinlik Konusu

İş Modeli Tasarımı ve İnovasyonu

Konu Hakkında

Her yıl ülkemizde yüzlerce kişi kendi işini kurmayı denemeye karar verir. Bir çoğu başarısız olur. Siz de kendiniz için bir iş kurabilir misiniz acaba? Eğer denemeye karar verirseniz, çok zorlu bir yolculuğa girişiyor olacaksınız. Bu seminer, iş fikrinizi sınamayı ve farklılaşmasını sağlayacak iş modeli inovasyonu teknikleri ile tanışmanıza yardımcı olacaktır. Fikirken kuruluş safhasına bir iş fikrini hayata geçirmek için yapılması gereken ön hazırlık, strateji çalışması, farklılaşma, iş modelinin tasarımı ve fizibiliteye hazırlık çerçevesinde bilgi, deneyim ve öneriler aktarılacaktır.

Konuşmacı

İSMAİL HAZNEDAR | Stratejist, Yönetim Danışmanı

Konuşmacı Hakkında

Dünyanın en yaygın liderlik ve girişimcilik organizasyonu JCI’ın Dünya Başkanlığını kurumun 100.yılında yaptı. Organizasyonun ilk ve tek Türk Dünya Başkanı. Döneminde 100’den fazla ülkeye seyahat ederek, 5.000’den fazla yerel lider ve 200.000 üye ile proje çalışmalarına liderlik etti. ODTÜ İşletme bölümünden 2000 yılında mezun oldu ve Marmara Üniversitesi’nde Pazarlama Yüksek Lisans derecesini tamamladı. Çeşitli kurumlarda Stratejik Yönetim alanında çalıştı. Grundig markasının satın alınması, Darty’nin Türkiye’ye yatırımı, Anadolu Etap girişimi ve ortaklığı vb. projelerin hayata geçmesi süreçlerinde yer aldı. Alanındaki en eski ve köklü kuruluş olan Strategic Planning Society (SPS)’nin onursal üyesi, Türkiye temsilcisi olan Stratejik Planlama Derneği’nin de kurucu başkanı oldu. Stratejik İşler ile yönetim danışmanlık hizmetleri sunuyor. Son 10 yıl içerisinde 1000’in üzerinde girişim fikrini dinledi, iş modeli üzerinde değerlendirme fırsatı buldu, 100’ün üzerinde girişime mentorluk yaptı ve ticarileşmesi sürecinde destek sağladı.Gain Global (Girişim Hareketi)’in Kurucusu ve yeni girişimleri başlatma yolunda girişimci adaylarını güçlendirmeye yönelik aksiyon odaklı destekçiler, yatırımcılar ve paydaşlardan oluşan bu ağı 2020’de 20 ülke 200 şehir 20 girişim hedefi ile İstanbul merkezli bölgenin en yaygın girişim yatırım ağı olması için çalışıyor.

Ne Yapacağız

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen, girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak odaklı etkinliklerimiz seminerler ve sohbetlerden oluşur. Seminerlerde, konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenler seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktarır. Sohbetlerde, girişimcilik deneyim sahibi konuşmacımız bu süreç içerisindeki başarılarını, zorluklarını, başarısızlıklarını içeren girişim yolculuğunu sizlere aktarır. Etkinliklerde, bilgi, deneyim ve öneriler paylaşılır. Etkileşimli bir ortamda konuşmacılara sorularınızı etkinlik sırasında sorma, danışma ve değerlendirme imkanı bulursunuz.


Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR. Lütfen http://gainglobal.eventbrite.com adresinden kaydınızı oluşturmayı unutmayınız.


Etkinlik Kategorisi: Seminer

Etkinlik Tarihi: 18 Kasım 2019 Pazartesi, 18:30-21:00

Organizatör: Gain Global Fatih

Mekan: SANTRAL

Adres: Tahtakale Mahallesi, Vasıf Çınar Cd. No:43, 34116 Fatih, İstanbul

Program Akışımız

18:30-19:00 Kayıt ve Networking

19:00-19:15 Çalışmalarımız Hakkında Bilgilendirme

19:15-20:00 Etkinlik 1.Bölüm (45 dakika)

20:00-20:15 Ara (15 dakika)

20:15-21:00 Etkinlik 2.Bölüm (45 dakika)

21:00 Kapanış

Date and Time

Location

SANTRAL

Tahtakale Mahallesi, Vasıf Çınar Cad. No:23, 34116 Fatih, İstanbul

Fatih

Istanbul, 34116

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved