İş mi, İşsizlik mi? Girişimcilik mi? (GH Beşiktaş)

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

İstanbul Aydın Üniversitesi, Sürekli Eğitim Merkezi, Beşiktaş Yerleşkesi

Barbaros Bulvarı No: 15 Beşiktaş, İstanbul, Türkiye

Beşiktaş

Istanbul

Turkey

View Map

Event description

Description

Etkinlik Konusu

İş mi, İşsizlik mi? Girişimcilik mi? (GH Beşiktaş)


Etkinlik Hakkında

Yurt İçi ve Yurt Dışında Güvenlik Teknolojileri, İnternet, IT, Yazılım ve Telekom sektörlerinde Ülke Müdürü, Genel Müdür, Birim Yöneticisi ve Satış Pazarlama Müdürü olarak görev aldığı şirketlerle ve profesyonel deneyimlerinden yola çıkarak nasıl tek başıma girişimci olduğunu, 13 yakın yabancı uyruklu Startupları Türkiye pazarına hiçbir resmi faaliyetleri olmadan nasıl bir stratejiyle hizmetlerini satmayı başardığını, kendi girişimi SHOOTMYPIC hangi aksiyonlar, tesadüfler ve süreçlerle kurduğunu öğrencilik dönemlerinden bugüne gelene kadar yaşadığı süreci katılımcılara aktaracaktır.

Konuşmacı

TİBET DEMİREL | SHOOTMYPIC | Kurucu & Fotoğrafçı


Konuşmacı Hakkında

2013 tarihinde, bağımsız Danışman olarak İnternet ve Dijital teknolojileri üzerine özellikle yurt dışından Türkiye pazarına giriş yapmak isteyen firmalara ve Start-Up’lara: Satış & Pazarlama, Eğitim, İnsan Kaynakları Stratejisi, Kişisel & Kurumsal Markalaşma ve Operasyonel Yönetim Danışmanlığı hizmetleri veriyor. Bu sayede online & offline projelerinde dışarıdan daha keskin, hızlı, stratejik ve nötr kararlar alabilecek sonuç odaklı bir yönetim modeli & hizmeti sunabiliyor. Bu çalışma şekline yurt dışında “Interim & Transition Management” olarakta adlandırılıyor. Satış, pazarlama, yeni nesil dijital teknolojileri ve iş geliştirici konusunda uzman biri olarak ilgisini çeken online ve offline projelere yurt içi & yurt dışı firmalara dışarıdan "know how” ve yönetim danışmanlığı desteği vermektedir.

Ne Yapacağız

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen, girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak odaklı etkinliklerimiz seminerler ve sohbetlerden oluşur. Seminerlerde, konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenler seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktarır. Sohbetlerde, girişimcilik deneyim sahibi konuşmacımız bu süreç içerisindeki başarıları, zorlukları, başarısızlıklarını içeren girişim yolculuğunu sizlere sunar. Etkinliklerde, bilgi, deneyim ve öneriler paylaşılır, etkileşimli bir ortamda konuşmacılara sorularınızı sorma ve danışma imkanı da bulursunuz.


Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR. Lütfen http://www.bit.ly/girisimhareketi adresinden kesin kaydınızı oluşturmayı ve biletinizi almayı unutmayınız.

Etkinlik Kategorisi: Seminer

Etkinlik Tarihi: 21 Ağustos Çarşamba, 19:00-21:30

Mekan: İstanbul Aydın Üniversitesi, Sürekli Eğitim Merkezi, Beşiktaş Yerleşkesi

Adres: Barbaros Bulvarı No: 15 Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Program Akışımız

19:00-19:30 Kayıt ve Networking

19:30-19:45 Girişim Hareketi Hakkında Bilgilendirme

19:45-20:30 Etkinlik 1.Bölüm (45 dakika)

20:30-20:45 Ara (15 dakika)

20:45-21:30 Etkinlik 2.Bölüm (45 dakika)

21:30 Kapanış

Date and Time

Location

İstanbul Aydın Üniversitesi, Sürekli Eğitim Merkezi, Beşiktaş Yerleşkesi

Barbaros Bulvarı No: 15 Beşiktaş, İstanbul, Türkiye

Beşiktaş

Istanbul

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved