Free

IPMA C ir D sertifikacijoms skirta pasiruošimo programa

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Vilnius

Vilnius

Lithuania

View Map

Event description

Description

MOKYMAI YRA MOKAMI. Kaina: 849 Eur

IPMA C ir D sertifikatai yra vieni prestižiškiausių sertifikatų pasaulyje, siūlomi IPMA (International Project Management Association). Sertifikacijoms reikalingi išlaikyti egzaminai yra lietuvių kalba (vienintelės lietuvių kalba laikomos projektų valdymo sertifikacijos šalyje).

Bendradarbiaujant su didžiausiu Lietuvoje projektų valdymo mokymų bei konsultacijų centru UAB „Ad projectum“ pirmą kartą Lietuvoje pristatome išsamius 4 dienų trukmės IPMA mokymus, kuriuos ves 3 dėstytojai turintys ilgametę patirtį ne tik projektų, programų ir portfelio valdyme tačiau ir dėstyme (profesionalai yra dirbę prestižiniuose Lietuvos universitetuose, vedę mokymus didžiausioms šalies įmonėms).

Pasiruošimo programą sudaro paskaitos, diskusijos, demonstravimas, praktiniai užsiėmimai, situacijų analizė, individuali ir grupinė veikla. Taikoma metodų įvairovė ir kaita, naudojami aktyvinantys pratimai. Mokymų metu kuriama atvira, nuoširdi, bendradarbiavimu pagrįsta mokymosi atmosfera. Mokymus veda mažiausiai du gilias praktines žinias turintys projektų valdymo specialistai

Klausytojai taip pat įgyja teisę į nemokamas konsultacijas registruojantis egzaminui, aptariamas tolesnis profesinio tobulėjimo kelias bei nagrinėjamos klausytojų projektų valdymo problemos, kiti profesiniai klausimai.

Tiek patys kursai, tiek papildoma kursų medžiaga yra paruošti pagal aktualią sertifikavimui ICB versiją.

Daugiau informacijosi:

Share with friends

Date and Time

Location

Vilnius

Vilnius

Lithuania

View Map

Save This Event

Event Saved