İnovatif Girişimciler Günü
Free
İnovatif Girişimciler Günü

İnovatif Girişimciler Günü

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Ege Üniversitesi Kültür Sanat Evi

Bornova

İzmir, İzmir

Turkey

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Bir ilk olarak sunuculuğunu Veysel Zaloğlu ve Metin Saygılı ile yapacağımız bu etkinlik sahnede Amerikan dublaj ve Erzurum dublaj şeklinde sunulacak. Son zamanların en çok güldürenlerini yakından tanıma fırsatı yakalayacaksınız!

Başarı hikayelerinden siz de sıkılmadınız mı? Gerçekten batmış insanları, şirketleri dinlemek sizce de eğlenceli olmaz mı? Eğer cevabınız evetse FuckUp Nights kültürünü siz de çok seveceksiniz!

90'lı yılların lider kaset firması Raks'ın konuk olacağı FuckUp #campus ile devlerin bile batacağını dinlemek isterseniz sizi de bekleriz!

Birçok girişimde imzası olan ve şu sıralar Cimri.com sitesinin CEO pozisyonunda yer alan Serkan Koç, eşsiz deneyimlerini bizimle paylaşmaya geliyor!

Girişim hukuku alanında boşlukları öğrenmek ve workshoplar ile girişimcilik alanında vaka analizleri yapmak için bu etkinliğe uğrayın!

İstanbul Üniversitesi öğrencileri tarafından yapılan, %100 milli ve elektrikli araç "MİLAT 1453" TÜBİTAK Alternatif Enerjili Araçlar yarışmasında birinci olmuş ve Türkiye'nin en verimli aracı seçilmiştir. Proje ekibi ile 'İnovasyon'u konuşacağımız bu etkinlik kaçmaz!

Aralarda farklı ödüllü oyunlar ve interaktif sunumlarla renklenecek etkinliğimizi kaçırmayın.

Konuk detayları:Share with friends

Date and Time

Location

Ege Üniversitesi Kültür Sanat Evi

Bornova

İzmir, İzmir

Turkey

View Map

Save This Event

Event Saved