Inovacijų proveržis. Mokslo ir verslo sinergija

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Kultūros fabrikas

5A Bangų gatvė

91250 Klaipėda

Lithuania

View Map

Event description

Description

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti renginyje „Inovacijų proveržis. Verslo ir mokslo sinergija“. Renginys skirtas mokslo ir verslo bendradarbiavimui skatinti. Turintiems idėją bei norintiems vykdyti inovacinę veiklą, renginyje bus suteikiama galimybė išgirsti apie programų pagalbą siekiant gauti finansavimą ir keliaujant nuo idėjos iki produkto, prototipo sukūrimo.

Inovacijų ekosistemos aktualijomis, kokia dabartinė situacija tarp verslo ir mokslo sinergijos bei kokios bendradarbiavimo galimybės plačiau pasidalins Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto prodekanė Rasa Viederytė. Besidomintieji, kaip pateikti savo idėją, produktą ar prototipą užsienio rinkai, ar kaip gauti finansavimą turės progą išgirsti unikalių patarimų, kaip dalyvauti tarptautinėse programose, kokia jų nauda ir kokią įtaką daro mokslo ir verslo bendradarbiavimas. Tarptautinių programų esminius aspektus aptars MTEPI ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyr. specialistė Daiva Keršienė.

Taip pat renginyje išgirsite naudingos informacijos apie priemones skirtas tiek jauniems, pradedantiesiems verslams, tiek jau inovacinę veiklą vykdantiems. Šiemet inovacinių čekių skirtos sumos projektams išaugo daugiau nei 10 kartų: nuo 6 iki 76 tūkst. eurų, o „Inostarto“ jaunam verslui skirtai priemonei, skiriama 9,4 mln. eurų ES investicijų iki 2020 m.. Apie priemonių ypatybes, galimybes bei dalyvavimą papasakos MITA atstovas Raimondas Pučka.

Daugiau informacijos ir renginio programa: https://mita.lrv.lt/lt/renginiai/inovaciju-proverzis-verslo-ir-mokslo-sinergija

Date and Time

Location

Kultūros fabrikas

5A Bangų gatvė

91250 Klaipėda

Lithuania

View Map

Save This Event

Event Saved