Free

Innovation Summit Prague - Innovation Fair

Event Information

Share this event

Date and Time

Location

Location

Jugoslávských partyzánů 1580/3

160 00 Praha 6

Czech Republic

View Map

Friends Who Are Going
Event description

Description

Vychutnat si drink mixovaný robotem? Vyzkoušet si teleportaci? Zvítězit v samurajském VR souboji? Vidět jak fungují 3D tiskárny? Skočit si bezpečně ze skály? Upříst si nanovlákno? Užít si den v budoucnosti se svými přáteli a navázat nové kontakty?

Tak to vše můžete při Inovačním veletrhu! Vstup ZDARMA.

Studenti ČVUT se podíleli na výrobě jediného a jedinečného Robotického baru, který jsme pro Vás přichystali, aby Vám namixoval Váš oblíbený drink. Pomocí nejnovějších VR technologií si budete moct skočit z vysokého útesu bez trvalých následků na zdraví, teleportovat se z místnosti do místnosti, bojovat jako samuraj nebo vesmírný padouch, nebo si zažít budoucnost výuky biologie, při které si budete moct rozložit člověka před svými zraky na jednotlivé orgány a pak si ho opět pěkně poskládat jakoby se nic nestalo :) Dále si budete moct upříst své vlastní nanovlákno jako pravý Spiderman, pochopit jak fungují 3D tiskárny a vyhrát ten nejvíc cool šroubovák z 3D tisku a vyfotit se na různých kontinentech a poslat svou fotku na Facebook pro závist všech přátel :) A to není vše! Potkáte investory do inovativních startupů, dozvíte se jak snadno a lehce řídit svou domácnost pomocí mobilu, zjistíte jak LINET vyrábí tak inovativní nemocniční lehátka, že se dostaly až do House of Cards, jaké fondy a granty můžete čerpat pro své inovativní nápady a produkty, seznámíte se s vývojáři SW a mobilních aplikací, naučíte se jak účinně propojit vědecké poznatky s potřebami byznysu a nahlédnete do top výzkumných projektů prestižního Českého institutu informatiky, robotiky, a kybernetiky při ČVUT.

A abyste při objevování budoucnosti neměli hlad a netrpěli absencí dobré kávy, tak se můžete těšit na jídlo z palačinkárny Galetka a kávu z Kavárny Čekárna.

Veletrh se pořádá v rámci Innovation Summit Prague, hlavní události Týdne inovací ČR 2017, který Vám přináší ELAI. Místo konání je v moderní budově Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC).

Abyste mohli dorazit i se svou rodinou či přáteli, veletrh potrvá i v sobotu.

REGISTRACE PŘES EVENTBRITE:
https://www.eventbrite.com/e/innovation-summit-prague-hlavni-konference-tickets-32120567482?aff=es2

NEBO PŘÍMO NA MÍSTĚ.

VSTUP ZDARMA.

Těšíme se na Vás!

Tým ELAI

Partnery Týdne inovací ČR 2017 jsou: Hlavní partner Appmine, Gold partneři Erste Corporate Banking, Amazon a KOMIX, Silver partneři Google, PRK Partners s.r.o., advokátní kancelář, e.on, Evropská unie,Behavio, EGAP a Factorio solutions. Partnery jsou dále: Magistrát Hl.m. Prahy, TAČR, Czech Technical University in Prague, Hospodářská komora České republiky, Svaz průmyslu a dopravy ČR, AMSP ČR: Svou cestou - Young Business, CzechInvest, Jihomoravské inovační centrum,Středočeské Inovační Centrum, AHK Tschechien/Česko-německá obchodní a průmyslová komora, AmCham, Česko-izraelská smíšená obchodní komora, Nordic Chamber of Commerce in the Czech Republic,U.S. Embassy Prague, Embassy of the Netherlands in the Czech Republic,Czech VR Fest, IQRF - Smarter Wireless. Simply., Global Shapers Prague,UCEEB, Startup Grind Prague, K10 Coworking, Impact Hub Praha, Prague Startup Centre, ProRegiony, Česko je nano, Flowee, European Centre for Career Education, FuckUp Nights Prague, Kudy z nudy

Share with friends

Date and Time

Location

Jugoslávských partyzánů 1580/3

160 00 Praha 6

Czech Republic

View Map

Save This Event

Event Saved